Студенти ДонДУУ на майстер-класі з керівником “Happiness HOME Bakery”

20 листопада кафедра менеджменту виробничої та невиробничої сфери організувала зустріч з керівником кондитерської “Happiness HOME Bakery” Юлією, яка провела цікаву лекцію на тему бізнеса. Зустріч була організована з метою ознайомлення студентів із бізнесом, сучасними методами організації і управління, підготовки молоді до працевлаштування та у майбутньому відкриття власної справи, до можливих труднощів, а також розповісти студентам про помилкові стеріотипи щодо бізнесу і найголовніше пробудити в них впевненість у самому собі.

Кожен студент зміг задати питання, що його цікавлять у данній сфері, поспілкуватися з друзями та викладачами у приємній, домашній атмосфері. Це була інформативна зустріч, де всі винесли для себе багато нового та цікавого матеріала, дізналися як одержанні знання у рамках Донецького державного університету управління використовувати на практиці.

Дякуємо викладачам кафедри, адміністрації «Happiness HOME Bakery» та студентам. Приєднуйся до нашої команди!

Попередні ДонДУУ серед переможців конкурсу "Кращий студент Донеччини"
Наступні Семінар з фінансової грамотності від банку "ПУМБ"