ДонДУУ долучився до Програми ім. Фулбрайта в Україні

21-22 листопада 2019 р. команда представників Донецького державного університету управління на чолі с ректоркою Світланою Маровою долучились до участі у новому проекті «Зміцнення переміщених українських університетів задля сталого розвитку» з підтримки переміщених українських ЗВО програми імені Фулбрайта в Україні, що здійснюється за фінансування Посольства США в Україні.

Мета проєкту – посилити спроможність переміщених університетів забезпечувати  якісні освітні послуги, що відповідають потребам студентів та роботодавців у нових громадах.

За допомогою українських та американських експертів у галузі вищої освіти представники переміщених університетів протягом року працюватимуть над розробкою бачення та стратегічного плану розвитку свого закладу.

Під час ознайомчого семінару «Бачення та стратегічне планування інституційного розвитку ЗВО», що проходив у місті Києві, були представлені команди 19 університетів, а також експерти Міністерства освіти і науки України Світлана Кретович і Віталій Носок презентували поточний контекст переміщених ВНЗ та бачення Міністерства щодо їхнього подальшого розвитку; голова секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Михайло Винницький надав рекомендації щодо процедури проходження акредитації освітніх програм, представники Дипломатичної академії України ім. Геннадія Удовенка Катерина Смаглій, Національного університету «Києво-Могилянська академія» Валерія Казадарова, Українського католицького університету Тарас Добко, Сумського державного університету Василь Карпуша поділилися досвідом стратегічного планування розвитку, створення та запровадження ефективної внутрішньої системи забезпечення якості освіти в їх ЗВО, лідерства у вищій освіті.

Бажаємо успіхів і плідної роботи команди Донецького державного університету управління у реалізації проєкту!

Попередні Запрошення до круглого столу «Захист прав людини в умовах європейської та євроатлантичної інтеграції: проблеми, здобутки, перспективи»
Наступні До дня боротьби зі СНІДом представники ГО "ІСТОК" зустрілись зі студентами