До дня боротьби зі СНІДом представники ГО “ІСТОК” зустрілись зі студентами

29 листопада, напередодні всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, у ДонДУУ відбулась зустріч,  в рамках проекту HealthLink «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні».
    На даний момент в Україні епідемія ВІЛ є наймаштабнішою у Європі і кількість інфікованих невпинно зростає.
    При висвітленні питань ВІЛ/СНІДу організатори дали можливість зрозуміти, що усвідомлення людиною свого ВІЛ-статусу має велике значення. Тому що, як вже було вище зазначено, існує лікування, про яке детально розповіли під час зустрічі, а саме антиретровірусна терапія. Вона назначається лікарем за медичними показниками, і суть її полягає у постійному вживанні антиретровірусних препаратів. ВІЛ позитивні повинні уважно стежити за постійним графіком їх вживання. Розпочавши лікування своєчасно, людина зможе прожити повноцінне й довге життя.
   В рамках акції студенти могли анонімно перевіритися на ВІЛ за допомогою експрес-тесту та безкоштовно отримати засоби контрацепції.
    Сподіваємося, що кожен з учасників отримав нову та корисну інформацію, яка дозволить убезпечити себе та своїх близьких від зараження ВІЛ.
Попередні ДонДУУ долучився до Програми ім. Фулбрайта в Україні
Наступні Моніторинг ДонДУУ представниками МОНУ