Моніторинг ДонДУУ представниками МОНУ

29 листопада 2019 року генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України Олег Ігорович Шаров відвідав з робочим візитом Донецький державний університет управління з метою моніторингу діяльності переміщених закладів вищої освіти. Ключовим завданням моніторингу є оцінка стану розвитку для наступної координації зусиль на користь їх інституційного розвитку.

За результатами зустрічі та спілкування з адміністрацією, викладачами і студентами університету, Олег Шаров зазначив: «Дуже багато зроблено Донецьким державним університетом управління також при підтримці міської влади та бізнесу. Велика подяка міжнародним донорам, які допомогають багатьом переміщеним вишам створювати якісний освітній простір…. Взагалі, працівники переміщених закладів вищої освіти в Маріуполі вражають самовідданістю і патриотізмом в самому кращому розумінні цих слів».

Попередні До дня боротьби зі СНІДом представники ГО "ІСТОК" зустрілись зі студентами
Наступні ДонДУУ призер конкурсу дипломних робіт студентів закладів вищої освіти