Запрошуємо студентів до участі у ІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Історія України в регіональному та глобальному вимірах»

Запрошуємо студентів, курсантів, магістрантів, аспірантів, учнів загальноосвітніх шкіл, інших зацікавлених осіб до участі у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Історія України в регіональному та глобальному вимірах», яка відбудеться 20 лютого 2020 р. на базі 2-го корпусу Донецького державного університету управління (м. Маріуполь, вул. Аеродромна, 7).

Дедлайн подання тез: 1 лютого 2020 р.

Тематичні напрями роботи конференції:

• Історія України нового та новітнього часу: політичний, економічний, духовно-культурний аспекти
  • Видатні постаті в історії України.
  • Україна в контексті європейської та всесвітньої історії.
  • Українська діаспора: історія, персоналії, духовно-культурна спадщина.
  • Релігія та церква як чинник суспільно-політичних процесів в Україні.
  • Етнічні спільноти на українських теренах в історичній ретроспективі.
  • Міста та села Донеччини в контексті локальної історії та глобальній соціальній перспективі.
  • Історія України ХХ-поч. ХХІ ст. крізь призму спогадів учасників подій та очевидців.
  • Пам’ятки історії та культури Донеччини: проблеми збереження та туристичний потенціал.
  • Ґендерна, жіноча історія: локальний, регіональний, національний, міжнародний рівень.
  • Історія мас-медіа: український вимір.

Інформлист >

Програма >

Попередні Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції «Медіаосвіта як інструмент розвитку громадянського суспільства в Україні»
Наступні Тиждень права в ДонДУУ. Програма заходів