В університеті відбувся День відкритих дверей

В Донецькому державному університеті управління 7.12. 19 відбувся День відкритих дверей. Такий захід проводиться з метою ознайомлення майбутніх абітурієнтів із життям Університету, напрямами підготовки та спеціальностями навчального закладу.

У заході прийняли участь ректор Донецького державного університету управління, д.держ.упр., професор Світлана Марова, проректор з науково-педагогічної роботи, д.держ.упр., професор Валентина Токарева.  Про умови вступу до Університету розповіла гостям відповідальний секретар приймальної комісії Оксана Турбіна. Також на свято завітали декан факультету права і соціального управління Денис Тарасенко, в.о. декана факультету менеджменту Олена Суздалєва, голова студентської ради ДонДУУ Дар’я Гапонова, випускники ДонДУУ, завідувачі та працівники кафедр університету, представники підготовчого відділення ДонДУУ та центру безперервної професійної освіти університету.

Важливими особами на заході, до яких була прикута увага професорсько-викладацького складу університету, стали абітурієнти.

Під час заходу присутні мали нагоду дізнатися про історію та сучасне життя університету, його керівництво і професорсько-викладацький склад, активну студентську молодь, а також щодо спеціальностей та Правил прийому до ДонДУУ у 2020 році, про переваги навчання у закладі вищої освіти та перспективи працевлаштування за фахом.

Також до уваги гостей була представлена яскрава та змістовна рекламна продукція щодо спеціальностей та спеціалізацій університету. Усі абітурієнти та їх батьки мали можливість поспілкуватися з деканами факультетів, завідувачами кафедр та викладачами.

Попередні Тиждень права в ДонДУУ. Програма заходів
Наступні Вітаємо з Днем Збройних Сил України!