Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

6 грудня відзначається День Збройних Сил України. Донецький державний університет управління приєднується до привітань зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі.

У цей день ми вшановуємо усіх військових, які у лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення oбoрoнoздатнoсті та стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України.

Із цього приводу в університеті пройшли кілька тематичних заходів. Вшанування хвилиною мовчання пам’ять офіцерів, які загинули, відстоюючи територіальну цілісність України, та перегляд фільму зі студентами «Добровольці божої чоти».

Бажаємо всім захисникам України бути гідними синами своєї Батьківщини, з честю захищати рідну землю, міцного здоров’я, і віри в силу нашої України!

Попередні В університеті відбувся День відкритих дверей
Наступні ДонДУУ на регіональному форумі «Наука. Бізнес. Інновації»