ДонДУУ на регіональному форумі «Наука. Бізнес. Інновації»

10 грудня 2019 року у Краматорську відкрився регіональний форум «Наука. Бізнес. Інновації». До участі були запрошені представники облдержадміністрації, центральних органів виконавчої влади, керівництво області, науковці, провідні експерти у сфері інновацій, представники міжнародних організацій, бізнесу та громадських організацій регіону.

Представниками Донецького державного унівверситету управління виступили доцент кафедри фінансів, обліку та оподаткування Ірина Нога та доцент кафедри менеджменту виробничої та невиробничої сфери Олександр Чернишов.

Форум став інформаційною платформою обговорення кадрового забезпечення та навчання цифрових навичок, зоною висвітлення успішних міжнародних, національних та регіональних інноваційних підходів до запуску муніципальних Smart-проєктів, простором спілкування з провідними розробниками програмних продуктів Smart City щодо їх практичного застосування, висвітлення питань надання онлайн-послуг.

«Нам всім довелося жити в той час, коли технічний прогрес і технології стрімко розвиваються. Дуже приємно, що переможці нашого регіонального фестивалю Robosmart.dn.ua, який відбувся цього року, стали переможцями українського та у травні наступного року будуть брати участь у фестивалі в Японії. Наша місія полягає в тому, щоб створити для молодого покоління всі умови для перспективного розвитку ІТ-технологій», – наголосив перший заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Мороз.

Одночасно з метою сприяння реалізації наукових проєктів, створення та розвитку інноваційних бізнесів, були розглянуті перспективи створення індустріальних парків у регіоні та висвітлені можливості програм з фінансової підтримки інноваційного розвитку, у тому числі Програми ЄС «Горизонт 2020».

«Донецька область щедро наділена природніми ресурсами, і люди тут не працюють, а навіть гарують. В інших країнах інновації та альтернативна енергетика допомагають досягати тих самих прибутків, не наносячи шкоди навколишньому середовищу чи природнім ресурсам. Люди там мають більше вільного часу, який можна провести з родиною. І саме такої ефективності ми би хотіли і на Донеччині», – підкреслила під час виступу директор департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Оксана Головко.

По завершенні Форуму відбулась наукова конференція молодих вчених «Science Party», ініційована Радою молодих вчених при облдержадміністрації, метою якої є сприяння реалізації прав молодих вчених щодо їх участі у формуванні та реалізації державної політики у сфері наукової, науково-технічної та інноваційної діяльності, забезпечення їх активної участі у проведенні наукових досліджень та захисту їх прав та інтересів. ЗВО Донецької області презентували свої напрацювання за 2017-2019 роки.

Організатори Конференції доклали максимум зусиль і забезпечили її високий науковий рівень, комфортну атмосферу, створили найкращі умови для представлення своїх наукових розробок і обміну досвідом.

Наші науковці щиро вдячні колегам з інших ЗВО Донецької області, департаменту інвестиційно-інноваційного розвитку і зовнішніх відносин Донецької ОДА, департаменту освіти і науки Донецької ОДА, а також всім нашим партнерам.

Попередні Вітаємо з Днем Збройних Сил України!
Наступні Кафедра ДПД про підсумки III Міжнародної науково-практичної конференції «Кальміуські правові читання: Актуальні проблеми держави та права»