Колектив Донецького державного університету управління щиро вітає ректора Світлану Феліксівну Марову з днем ​​народження!

Ваші знання, працьовитість, невичерпна енергія та безпомилкове стратегічне бачення сприяють впевненому просуванню нашого університету в загальнонаціональних рейтингах, а також зміцненню наукового і освітнього потенціалу регіону і України в цілому.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, оптимізму, благополуччя і незмінної удачі у нових проєктах! Нехай кожен день дарує Вам радість і натхнення для нових звершень!

Попередні Кафедра ДПД про підсумки III Міжнародної науково-практичної конференції «Кальміуські правові читання: Актуальні проблеми держави та права»
Наступні Відділ з міжнародних зв'язків ДонДУУ зустрічає студентів