Юридична клініка «Феміда» ДонДУУ на правозахисних дебатах

7-8 грудня 2019 р. у центральному офісі ООН в м. Києві пройшов дебатний турнір «Debate4HumanRights» учасниками якого були 32 студента та студентки у складі 16 команд. Юридичну клініку «Феміда» Донецького державного університету управління представляли студенти 3-го курсу факультету права і соціального управління Михайло Галла та Юлія Горелова. Команда у складі наших студентів проявила креативність та добрі результати, як для учасників-новачків.

Змагання проходили за британською системою парламентських дебатів протягом 5 раундів та фіналу за наступними темами: права жінок, навколишнє середовище, кримінальне покарання, права ЛГБТ, свобода вираження думки та захист цивільних осіб у збройних конфліктах.

Експертами заходу виступили відомі практикуючі юристи та політичні діячі. Вони допомогли учасникам та учасницям дебатів не лише вдосконалити свої навички з аргументації, а й більше дізнатися про права людини в реальному житті. Гостями дебатів стали представники Посольства Британії в Україні і представники Федерації дебатів України – молоді професіонали із вражаючим досвідом у дебатах та організаційними здібностями.

Попередні Національний марафон оцінки якості освітніх програм в рамках проекту EDUQAS розпочато у Львові: досвід Львівської політехніки
Наступні Підсумки Тижня Права в ДонДУУ 2019