Студенти ДонДУУ стали переможцями програми UpShift Ukraine в Маріуполі!

Студенти Донецького державного університету  управління Горобій Максим, Гуржи Давид та Теленчі Сергій стали переможцями третьої хвилі програми UpShift Ukraine в Маріуполі та отримають до 50 000 гривень на реалізацію свого проєкту.
Вони стали однією із п’яти команд, які були рекомендовані до фінансування. Ідея студентів полягає в установці баків для сортування сміття на території ЗВО Маріуполя та деяких шкіл, а також проведення масштабного челенджу задля популяризації розподільного збору сміття серед молоді міста.
Після підготовки проєкту студенти змогли презентувати його перед журі, до складу якого входили представники профільних департаментів Маріупольської міської ради, громадських організацій, UNICEF та ПРООН в Україні.
Попередні Програма вдосконалення викладання у вищій освіті України
Наступні Благодійна акція ДонДУУ до Дня Святого Миколая