#ТутВартоСортувати

Студенти ДонДУУ почали реалізацію проєкту “#ТутВартоСортувати”, який є надзвичайно важливим для підвищення рівня екологічної свідомості серед молоді. Цей проєкт передбачає встановлення баків для розподільного збору сміття в навчальних закладах Маріуполя та інформування школярів та студентів про те, як правильно сортувати сміття і для чого це робити.

Так, 27 січня відбулася зустріч членів команди проєкту, студентів 2 курсу спеціальності “Право” Горобія Максима та Гуржи Давида з ректором Донецького державного університету управління Світланою Маровою, проректором з наукової роботи Ольгою Балуєвою та деканом факультету права і соціального управління Денисом Тарасенком. На зустрічі були обговорені деталі проєкту та заходи, які може провести університет спільно зі студентським самоврядуванням на екологічну тематику.

Студенти отримали цілковиту підтримку від керівництва університету в питаннях реалізації проєкту та розпочнуть закупівлю необхідних матеріалів вже найближчим часом.

Проєкт “#ТутВартоСортувати” є частиною програми «UPSHIFT Україна», яка реалізується ЮНІСЕФ Україна та Фондом “Професійний розвиток Харкова” за підтримки Європейського Союзу.

Попередні В ДонДУУ вшанували пам'ять загиблих від обстрілу мікрорайону Східний
Наступні Програма стипендій з вивчення англійської мови від Посольства США