Олімпіада з інформатики в ДонДУУ

На базі Донецького державного університету управління 01 та 02 лютого 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики.

Юних програмістів, крім представників Методично-консалтингового Центру Маріупольської міської ради і членів журі, вітали і побажали успіхів завідувачка кафедри комп’ютерних наук та вищої математики Ірина Сирмаміїх і професор кафедри, доктор технічних наук Євген Чичкарьов.

Обласний етап олімпіади з інформатики проходив у два тури в режимі он-лайн із використанням центрального сервера прийому та перевірки робіт. Протягом двох днів за 10 астрономічних годин учасникам необхідно було виконати 10 завдань, наданими Інститутом модернізації змісту освіти. По завершенні кожного туру члени журі проінформували про попередні результати. Найкращий результат серед 70 учасників учнів 8-11 класів показав учень 10 класу Комунального закладу «Маріупольський технічний ліцей» Маріупольської міської ради Стрельбицький Кирило (викладач інформатики Андрій Биков).

За результатами ІІІ  етапу буде сформована команда на відбірково – тренувальні збори з подальшою підготовкою та відбором на IV (заключний)  етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики. Працювати з обдарованою молоддю запропонували професору кафедри комп’ютерних наук та вищої математики Євгену Чичкарьову.

Попередні Від контролю до допомоги: результати внутрішньої оцінки якості освітніх програм в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця
Наступні ДонДУУ працює над розробкою стратегії розвитку університету