Від контролю до допомоги: результати внутрішньої оцінки якості освітніх програм в Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця

28-30 січня 2020 в рамках проєкту EDUQAS було проведено зовнішнє оцінювання освітньо-професійних програм “Інформаційні системи та технології” та “Економіка підприємства” в ХНЕУ.

Під час зустрічі представники проєктних груп Університетів-партнерів України, Казахстану, Франції та Бельгії проаналізували систему внутрішнього забезпечення якості, поспілкувались з топ-менеджментом ХНЕУ, викладачами, студентами, роботодавцями.

Цікавим є досвід долучення студентів спеціальності “Інформаційні системи та технології” до розробки системи “деканат” та “навчальний відділ”. В якості практичної підготовки студенти удосконалюють систему електронного документообігу в Університеті та ресурсів, які дозволяють їм отримувати інформацію щодо навчання дистанційно.

До комплексної оцінки якості забезпечення освітньо-професійної програми долучаються відділи забезпечення якості, роботи з випускниками, навчальний та методичний,  які разом працюють в напрямку підвищення якості освіти та мають допомагати гарантам програм формувати культуру якості ХНЕУ.

Експерти ДонДУУ Олена Танчик та Євгенія Драгомірова висловлюють подяку колегам ХНЕУ ім. Семена Кузнеця за плідну співпрацю та готуються до продовження еволюційного марафону в Національній металургійній академії України (м. Дніпро)

Слідкуйте за новинами проєкту EDUQAS

Попередні Програма стипендій з вивчення англійської мови від Посольства США