Все про механізми захисту прав людини: інтерактивна лекція Бориса Бабіна в ДонДУУ

9 лютого 2020 року для студентів освітнього ступеня «магістр» спеціальності 054 «Соціологія», які навчаються за новою освітньо-професійною програмою «Врегулювання конфліктів і медіація», старшим викладачем кафедри спеціально-правових дисциплін Оленою Циклаурі було проведено інтерактивну лекцію в межах дисципліни «Міжнародне гуманітарне право». Під час лекції було встановлено онлайн-відеозв’язок з Борисом Бабіним, який висвітлив основні міжнародні механізми та інструменти захисту прав людини, процесуальний порядок їх реалізації..

Борис Володимирович Бабін – український науковець, громадський і політичний діяч, що має великий досвід викладацької та практичної діяльності у національних та міжнародних інституціях (на посадах Урядового уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини, Представника Президента України в Автономній Республіці Крим та багато інших), є доктором юридичних наук, професором, науковим консультантом адвокатського об’єднання «Barristers».

До заходу також долучилися студенти-правники інших навчальних груп. Лекція викликала зацікавленість слухачів і переросла у жваву дискусію.

Кафедра спеціально-правових дисциплін ДонДУУ дуже вдячна Борису Бабіну за плідну співпрацю у вихованні молоді!

Попередні Active Citizens Camp: новий вектор співробітництва ДонДУУ з Британською радою в Україні
Наступні Досвід дотримання якості освітньої діяльності Національної металургійної академії