ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Історія України в регіональному та глобальному вимірах»

20 лютого 2020 року, в День Пам’яті Героїв Небесної Сотні в ДонДУУ відбулась ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція для молодих вчених, аспірантів та студентів «Історія України в регіональному та глобальному вимірах», організована кафедрою гуманітарних дисциплін.

Свої тези на конференцію подали 60 учасників з 17-ти областей України та міста Києва; 3 роботи подано з Польщі, 1- з Азербайджану. Представлено 30 закладів вищої освіти, 27 міст.

З вітальним словом перед учасниками виступила проректор з наукової роботи Донецького державного університету управління, д.е.н., професор Ольга Балуєва. Активну участь у роботі конференції взяли студенти, які є членами історико-краєзнавчого гуртка «Кліо» (керівник – к.і.н., доцент кафедри гуманітарних дисциплін Наталя Малярчук): Анна Сібілевич (гр. П-18), Олександра Бєлоногова, Павло Золотухін, Аліна Рибальченко, Софія Саєнко, Діана Терстуях (гр. П-19), Володимир Гусейнов (гр. Кн-18), Артем Попов (гр. Мен-18).

За результатами конференції найближчим часом буде видано збірку тез.

Попередні Досвід дотримання якості освітньої діяльності Національної металургійної академії
Наступні Державними службовцями успішно виконано навчальний план магістерської освітньої програми за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»