Мобільний студентський квиток Донецького державного університету управління

ДонДУУ спільно з “Приватбанк” презентують унікальний проект – власний мобільний додаток для вишу “Студентський квиток”.

Чому саме цей варіант?
– свіжий погляд на інформаційну інфраструктуру ВНЗ;
– юзабіліті для користувачів. Мобільний додаток зручніше найоптимізованого під смартфон;
– безкоштовний випуск студентського квитка;
– засіб комунікації з усіма студентами онлайн. Необхідність розміщувати об’яви в стінах ВНЗ зникає.

Можливості та перспективи мобільного додатку:
– Ви отримуєте свій мобільний студентський квиток прямо у додатку. Саме такий, як і пластиковий;
– отримує повідомлення від ДонДУУ онлайн в разі зміни розкладу або іншої інформації від деканату, тощо;
– може оцінити якість викладання, навчання і студентського життя;
– комунікує з викладачами та між студентами;
– сплачує за навчання, проживання, проїзд;
– планується можливість ставити позначку про присутність на парі.

Як почати користуватися електроним студбілетом:
– встановіть додаток Privat24 на Ваш смартфон;
– після авторизації в додатку Privat24 натисніть на іконку сканування QR-кодів знизу екрану та відскануйте QR-код; - після сканування QR-коду відкривається карточка компанії. Натисніть “Відкрити”. Все, студентський вам вже додано! - введіть лише номер вашого студентського квитку, без серії. Натисніть “Далі”. - для пошуку компанії “Студентський квиток” наступного разу: в додатку Privat24 натисніть на іконку Чату знизу екрана або проведіть по екрану вліво.

Переглянути презентацію >

Попередні Презентація проєкту #ТутВартоСортувати