Презентація проєкту #ТутВартоСортувати

4 березня о 14:00 в Центрі лідерства ДонДУУ відбудеться презентація проєкту “#ТутВартоСортувати”, який став одним із переможців третьої хвилі програми UpShift в Маріуполі, що реалізується UNICEF за підтримки Європейського Союзу.

Мета проєкту: підвищити рівень екологічної свідомості серед молоді, шляхом встановлення баків для розподільного збору сміття в закладах освіти та проведення конкурсу “Найбільш еко-свідома школа” та “Найбільш еко-свідомий університет”.

Формат заходу: презентація проєкту учасниками команди, вступне слово від координаторів програми та адміністрації університету. Після презентації відбудеться лекція на тему “Правильне сортування сміття”.

Тривалість заходу: 1,5 години

План заходу:

14:00-14:10 – вступне слово від адміністрації університету

14:10-14:20 – вступне слово від представників програми UpShift

14:20-14:30 – презентація проєкту учасниками команди

14:30-15:30 – лекція на тему “Правильне сортування сміття

Кількість людей на заході: 25 осіб

Попередні Перша зустріч членів консорціуму з реалізації проєкту QuaRSU
Наступні Мобільний студентський квиток Донецького державного університету управління