В Донецькому державному університеті управління відбулася презентація проєкту “ТутВартоСортувати”

В рамках проєкту “ТутВартоСортувати”, який реалізується студентами ДонДУУ за підтримки UNICEF, Європейського Союзу та Фонду “Професійний розвиток Харкова” відбулася презентація проєкту, на якій були присутні координатори програми UpShift Ukraine в Маріуполі, адміністрація університету, активні студенти та представники громадських організацій, які займаються питаннями екології в місті.

Першою виступила проректор з наукової роботи, професор Ольга Балуєва зі вступним словом. Проректор підкреслила важливість проєкту в контексті реалізації глобальних Цілей сталого розвитку та подякувала команді проєкту за зроблену роботу.

Про те, як відбувався процес відбору команд на програму UpShift розповіла координаторка проєкту в Маріуполі Тетяна Вейдер, яка, окрім того, відзначила відповідальне ставлення команди проєкту до його втілення.

Наступними виступили самі учасники команди проєкту “ТутВартоСортувати” Горобій Максим, Гуржи Давид та Теленчі Сергій, які поділилися історією виникнення ідеї зі створення проєкту, з якими труднощами їм довелося зіткнутися та як вони їх подолали.

Після презентації проєкту відбувся воркшоп з правильного сортування відходів, який майстерно провела Голова Зеленої ради Маріуполя Валентина Абалмасова. Вона наочно продемонструвала які бувають види відходів, які з них підлягають переробці, а також відповіла на чисельні запитання від студентів, яких дуже зацікавила ця тема.

Наприкінці заходу відбулася панельна дискусія на тему сортування сміття, в якій прийняли участь небайдужі студенти та голова громадської організації “ЕкоJunk” Владислав Деменков.

Зазначимо, що ДонДУУ став першим університетом Маріуполя, в якому було встановлено контейнери для розподільного збору сміття в рамках проєкту “ТутВартоСортувати”. Команда проєкту планує найближчим часом встановити контейнери в усіх закладах вищої освіти міста та розраховує на продуктивну співпрацю.

Попередні З Міжнародним жіночим Днем!
Наступні Карантин