Адвокація або як впливати на розвиток громади? ДонДУУ долучається до заходів підтримки розвитку громад в рамках проекту «Через громадську участь до участі в управлінні громадою»


6-7 березня 2020 проведено третій освітній захід в рамках проекту «Через громадську участь до участі в управлінні громадою». Представники ДонДУУ (Верительник С.М., Тарасенко Д.Л., Чечель А.О.) долучились до навчання у складі однієї з команд проекту (с. Покровське Мангушського району), що виконали всі вимоги попередніх етапів щодо проведення в громадах аналізу з використанням інструментів локальної демократії та презентували свої досягнення.

Тренінг у форматі дискусійних обговорень та виконання практичних завдань з планування адвокаційних проектів, які сприятимуть успішному розвитку громад Східної України на тему «Адвокація, або як впливати на розвиток громади» для команд – учасниць, провели досвідчені тренери – Sergiy Pronkin, Анастасія Прокопенко та Cветлана Агаджанян.

Проєкт «Через громадську участь до участі в управлінні громадою» реалізується в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Попередні Карантин
Наступні Термін дії карток продовжений на 90 днів