Міжнародне наукове стажування викладачів кафедри спеціально-правових дисциплін

На початку березня 2020 року співробітники кафедри спеціально-правових дисциплін Ірина Калініна та Андрій Чвалюк взяли участь у науковому стажуванні «Академічна доброчесність: виклики сучасності», яке було проведено у Варшаві Польсько-українською фундацією «Інститут Міжнародної Академічної та Наукової Співпраці».

Учасники стажування ознайомились з історією створення компанії Plagiat.pl, її завданнями, інформаційними продуктами та послугами, які вона надає науковим установам.

У рамках заходу суддівський експерт з інтелектуальної власності (плагіат та піратство) в окружному суді Варшава Кшиштоф Гутовський висвітлив переваги запровадженої у Польщі системи виявлення плагіату та можливості її використання науковими установами та науковцями України.

Під час стажування його учасники взяли участь у круглому столі «Запобігання плагіату в освітньому та науковому середовищі. Програмні заходи для виявлення можливого плагіату у наукових та академічних роботах», на якому у тому числі обговорювалися й есе науковців.

На завершення учасники стажування відвідали з екскурсією Варшавський університет й отримали можливість поспілкуватися з представниками Європейської комісії.

Попередні Термін дії карток продовжений на 90 днів
Наступні Розпочато конкурс на новий лого ДонДУУ!