Розпочато конкурс на новий лого ДонДУУ!

Увага всім студентам, художникам та творчим членам спільноти!

Донецький державний університет управління шукає новий логотип і потребує вашої допомоги. Ми шукаємо студентів ДонДУУ, які можуть розробити креативний, інноваційний і професійний дизайн логотипу. Логотип повинен бути впізнаваним і сприяти просуванню місії нашого університету: «європеїзація освітнього простору, державного управління та місцевого самоврядування південного регіону Донбасу». Решта залежить від тебе! Будь ласка, прочитайте текст нижче для отримання більш докладної інформації про дизайн логотипу, правилах конкурсу та вимоги до подачі заявок.

Як взяти участь в конкурсі

Конкурс розпочнеться 19 березня 2020 року. Заявки будуть прийматися до 10 квітня 2020 року. Переможці будуть оголошені на нашому веб-сайті, в соціальних мережах і при безпосередньому контакті з переможцем. Для того щоб ваша заявка була представлена і розглянута нашими суддями, всі заявки повинні бути:

– представлені безпосередньо на адресу конкурсу logo@inbox.dsum.edu.ua

– лого прикріплений до email в його вихідному форматі файлу (Illustrator, Photoshop, Sketch, Corel Draw, Pixelmator і таке інше)

– представлений варіант лого у форматі .jpg з роздільною здатністю 300 точок на дюйм.

Вимоги до логотипу

– логотип не повинен містити складних форм мати просту й зрозумілу структуру обрисів графічної частини;

– повинна бути відображена історична та/або географічна приналежність, а також нова гілка історії становлення університету. Так само він, повинен володіти само-ідентичністю серед інших академічних логотипів;

– логотип може бути розміщений на нашому веб-сайті, в наших соціальних мережах та інших носіях (канцелярські товари, брошури, футболки і т. Д.). В результаті, до привабливості логотипу додається ще один критерій, він повинен бути розбірливим.

– немає ніяких обмежень щодо кольорової гами. Проте, логотип повинен мати гарний вигляд як в кольорі, так і в монохромному або чорно-білому виконанні.

– логотип не може містити матеріали, захищені авторським правом. Логотип повинен бути створений і відредагований учасниками конкурсу. Логотипи не можуть містити зображення або ліцензовані зображення, які були раніше опубліковані. Повинен бути легко відтворюваним і масштабуватися для великих і малих форматів.

Деталі конкурсу

Переможець буде визначений командою зі складу співробітників ДонДУУ спільно з представниками студентського самоврядування ДонДУУ. Конкурсанти погоджуються, що Донецький державний університет управління може публікувати свій логотип і може використовувати в майбутньому як для рекламних кампаній, так і / або для маркетингових цілей. Конкурсанти передають всі права власності, включаючи всі права інтелектуальної власності на логотип, юридичній особі – Донецькому державному університету управління. Крім того, ДонДУУ може змінювати або модифікувати логотип, якщо вважатиме це за необхідне для досягнення цілей університету. Донецький державний університет управління залишає за собою право не вибирати переможця, якщо на розсуд суддівської комісії не було отримано відповідних заявок.

Приз переможцю

5 тисяч гривень! А також ваше ім’я назавжди буде вписано на сайті ДонДУУ, як автора лого.

Завантажити старий лого в .eps >

Попередні Термін дії карток продовжений на 90 днів