Безкоштовні курси від Coursera та ДонДУУ!

Компанією Coursera запропоновано ініциативу “Coursera for Campus Coronavirus initiative”, яка передбачає надання безкоштовного доступу до навчальних ресурсів платформи Coursera для ДонДУУ. Вже зараз ви маєте можливість отримати доступ до більш як 3600 навчальних курсів за 400 спеціалізаціями до 31 липня 2020 року. Для доступу потрібно відправити листа на admin@inbox.dsum.edu.ua з наступними даними:

тема листа “хочу до coursera”

тіло листа має містити:
– ПІБ студента українською або англійською (при закінченні курсу відображається у сертифікаті);
– група;
– діючий email, на який прийде інвайт з Coursera.

Далі на ваш email на протязі доби прийде лист з проханням зареєструватись або приєднатись до проекту Donetsk State University of Management, якщо ви вже є на Coursera. Все – тепер ви маєте безкоштовний вибір з цілої купи онлайн-курсів провідних університетів світу!

Ознайомитись з Coursera >

Попередні Отримай свій перший досвід в Групі МЕТІНВЕСТ
This is the most recent story.