ЮК “Феміда” – учасник проекту “Консультації юридичних клінік для споживачів фінансових послуг”

Всі охочі наразі зможуть безкоштовно отримати юридичні консультації з фінансових питань!

Місто Маріуполь стало одним із 5 міст України, відібраних до участі у напрямку консультування Проекту “Консультації юридичних клінік для споживачів фінансових послуг”, що впроваджує Асоціація юридичних клінік України.

З березня 2020 року юридична клініка «Феміда» Донецького державного університету управління розпочинає напрям консультування клієнтів з питань фінансових послуг для захисту їхніх прав.

Зокрема, отримати безоплатну кваліфіковану правову допомогу можна із питань:

• залучення вкладів (депозитів);
  • видача кредитів;
  • ведення поточних рахунків, випуск платіжних карток та їх обслуговування;
  • переказ коштів;
  • страхові послуги;
  • діяльність торговців цінними паперами, депозитарних установ, інвестиційних фондів;
  • фінансовий лізинг;
  • діяльність недержавних пенсійних фондів;

Окрім цього, юридична клініка безкоштовно надає правові консультації з питань господарського, земельного, трудового, адміністративного та цивільного сфер права.

УВАГА! На період карантину прийом звернень та правова допомога надаються дистанційно. Звернення приймаються телефоном, на електронну скриньку або на сторінки юрклініки у соц.мережах.

Контакти юридичної клініки «Феміда» Донецького державного університету управління.

адреса: м. Маріуполь, вул. Аеродромна 7, 2-й поверх, каб. 205 (на час карантину особистий прийом не ведеться)

Михайло Галла, координатор напряму консультування з питань фінансових послуг
тел
.: (096) 388-62-11
e-mail: mgalla@ukr.net
сторінка у facebook

Юридична клініка «Феміда» є структурним підрозділом Донецького державного університету управління м. Маріуполь, що здійснює підготовку фахівців за напрямом «Право», і створена як база для практичного навчання та проведення навчальної практики студентів старших курсів.

Цю публікацію підготовлено за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку за умовами Договору з Асоціацією юридичних клінік України в рамках гранту, наданого Проектом USAID «Трансформація фінансового сектору».

Попередні Безкоштовні курси від Coursera та ДонДУУ!
Наступні Контакти бухгалтерії та факультету під час карантину