До уваги молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей

Благодійний фонд «Майбутнє у єдності» створений у 2019 році уродженцями Донецької та Луганської областей з метою надання фінансової допомоги молоді та студентам з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей для вступу в українські навчальні заклади. У 2019 році Фонд розпочав реалізацію декількох благодійних програм. Зокрема:

– оплата навчання в українських вузах молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей;

– оплата курсів підготовки до ЗНО старшокласників з непідконтрольних територій та учнів, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи;

– оплата проживання у гуртожитку студентів, які здобувають освіту в навчальних закладах України та належать до однієї з соціально незахищених категорій.

Протягом серпня – грудня 2019 року було відібрано 25 студентів, яким Фонд вже оплачує навчання у вищих закладах освіти України.

сайт фонду >

Попередні Контакти бухгалтерії та факультету під час карантину
Наступні Професійний розвиток за будь-яких умов!