Професійний розвиток за будь-яких умов!

11 квітня викладачі кафедри туризму ДонДУУ долучилися до першого масштабного онлайн-марафону місцевих експертів Google за ініціативою Державного агентства розвитку туризму України. LIVE марафон об’єднав членів спільноти, професіоналів та ентузіастів у сфері туризму на одній платформі задля обміну досвідом та створення нових можливостей цифрової трансформацій та покращення туристичного потенціалу країни. Програма заходу включала майстер-класи з цифрових навичок та інструментів Google від досвідчених експертів та сертифікованих тренерів, онлайн-нетворкінг. Представники кафедри отримали можливість поспілкуватися з практикуючими експертами у сфері діджитал-туризму, першими почути про нові ініціативи, отримати актуальні поради, як розвивати освіту в туризмі – навіть в умовах карантину, здобути корисні навички та знання та підтвердити їх за допомогою сертифікатів.

Попередні До уваги молоді з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей
Наступні Інтернет-конференція «Маркетингові аспекти управління соціально-економічними системами: сучасний вимір та перспективи»