ІІІ Міжнародна науково-практична конференція “Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях”

Шановні колеги з вищих закладів освіти, представники наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування, бізнес-структур та громадськості!

Запрошуємо  взяти участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Публічне управління для сталого розвитку: виклики та перспективи на національному та місцевому рівнях”, проведення якої планується  20-21 травня 2020 на базі Донецького державного університету управління за ініціативою кафедри публічного управління та адміністрування.

Вимоги до участі у інформаційному листі, що додається.

Чекаємо на Ваші матеріали до 30.04.2020.

За умови продовження карантину конференцію буде проведено дистанційно.

інформлист >

Попередні Анонімне опитування здобувачів вищої освіти стосовно організації дистанційного навчання в ДонДУУ
Наступні Конкурс студентських есе від Kasta.ua