Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання вдосконалення національного законодавства»

Шановні колеги!

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення національного законодавства», яка відбудеться 14 травня 2020 р.

До участі у конференції запрошуються вчені, практики, науково-педагогічні працівники, аспіранти, студенти закладів вищої освіти.

Мета проведення конференції: визначення сучасного стану та напрацювання шляхів вдосконалення національного законодавства; поєднання зусиль закладів вищої освіти, наукових та дослідних установ, органів влади та місцевого самоврядування, приватно-правових інституцій в аспекті пошуку сумісних ефективних підходів до наближення національного законодавства України до стандартів ЄС та найкращих світових практик; сприяння популяризації науково-дослідницької діяльності фахівців-правників та студентів.

Тематичні напрями роботи конференції:

1. Проблеми теорії та історії держави і права.
  2. Актуальні питання приватного права і процесу.
  3. Проблемні питання публічного права і процесу.
  4. Правове забезпечення прикладних галузей правничої діяльності.
  5. Законодавство України у світлі європейської та євроатлантичної інтеграції.

Реєстрація учасників конференції відбуватиметься 14 травня 2020 року з 1030 до 1100.

Початок роботи конференції об 1100.

*За умови продовження карантинних заходів конференцію буде проведено заочно.

Інформлист конференції >

Попередні IV Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Соціально-економічні проблеми сучасності»
Наступні До уваги вступників на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра!