Запрошуємо державних службовців та посадових осіб на навчання в магістратурі за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

Донецький державний університет управління запрошує державних службовців категорій «Б», «В», посадових осіб  та посадових осіб місцевого самоврядування  на навчання в магістратурі за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування».

Підготовка магістрів з публічного управління та адміністрування (до 2015 року – магістрів з державної служби) в Донецькому державному університеті управління здійснюється з 2006 році на замовлення Національного агентства України з питань державної служби.

Навчання магістрів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» проводиться на кафедрі публічного управління та адміністрування, яка у якості структурної одиниці входить до складу факультету права і соціального управління Донецького державного університету управління.

Переважна більшість залучених до навчального процесу науково-педагогічних працівників мають ступені докторів та кандидатів наук з економіки та з державного управління, звання професорів та доцентів, багаторічний педагогічний досвід.

Кафедра має сталі партнерські відносини з провідними університетами США, країн Європейського Союзу та колишнього СНД,  на базі яких викладачі кафедри беруть участь в міжнародних науково-практичних стажуваннях та  програмах підвищення кваліфікації, студенти мають можливість пройти практичну підготовку або навчання в рамках проектів міжнародного співробітництва.

Скористайтесь можливістю отримати користі знання та навики для професійного росту!

Зареєструватись онлайн >

Попередні До уваги вступників на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра!
Наступні Наказ про продовження режиму карантину