Запрошуємо на онлайн-День відкритих дверей факультетів!

Донецький державний університет управління продовжує серію онлайн-зустрічей з абітурієнтами. На черзі онлайн-День відкритих дверей факультетів. Долучившись до події, можна дізнатися, як обрати університет в 2020 році, які спеціальності актуальні сьогодні та будуть актуальні на момент випуску.

Зустрічаємось онлайн 16 травня!

Також ми розповімо, як буде проходити вступна кампанія, як студент ДонДУУ може паралельно навчатись у Європі, скільки коштує навчання, та багато іншого! Більше того, кожен охочий зможе особисто поставити питання завідувачам кафедр та деканам.

Кожен факультет має свій час для трансляції. Реєструйся прямо зараз – зареєструватись >

Приєднуйся до наших чат-ботів – ми нагадаємо про подію!

Попередні День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років
Наступні ERASMUS+ проєкт з визнання кваліфікацій