Підсумки Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення національного законодавства»

14 травня 2020 року відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання вдосконалення національного законодавства», ініціатором та організатором якої виступила кафедра спеціально-правових дисциплін Донецького державного університету управління.

В умовах сьогодення, на жаль, захід було проведено заочно, але, попри обмежувальні заходи та велику завантаженість учасників в умовах карантину, вдалося зібратися для привітання на нетривалу Zoom-зустріч.

Відкриваючи захід, завідувач кафедри спеціально-правових дисциплін Донецького державного університету управління, кандидат юридичних наук Калініна Ірина привітала всіх учасників та звернула увагу на актуальність обраної теми конференції, адже саме належне законодавче врегулювання суспільних відносин є запорукою забезпечення розвитку всіх сфер життєдіяльності суспільства.

У науковому заході взяли участь понад 60 науковців, практиків та студентів з різних областей України, презентувавши  та обґрунтовуючи пропозиції й результати своїх досліджень із найактуальніших питань вдосконалення національного законодавства з метою наближення його до найкращих світових практик і стандартів.

За результатами проведення конференції складено збірник матеріалів.

Дякуємо всім за активну участь у нашому заході, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

Бажаємо всім здоров’я, успіхів і подальших наукових винаходів!

Матеріали конференції 14.05.2020 ДонДУУ

Програма конференції 14.05.2020 ДонДУУ

Попередні Студент ДонДУУ посів ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з менеджменту природоохоронної діяльності
Наступні Запрошуємо до тренінгової програми «Майстерня самоврядування»