Перетинання лінії зіткнення з метою проходження ДПА та здачі ЗНО


Перетинання лінії зіткнення здійснюється відповідно до ТИМЧАСОВОГО ПОРЯДКУ контролю за переміщенням осіб, транспортних засобів та вантажів (товарів) через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей (далі – Тимчасовий порядок), розміщеного на офіційному сайті Служби безпеки України.

Громадяни України за умови пред’явлення документів, що посвідчують особу, а також внесення даних про таку особу до електронного реєстру, мають право на вільний та безперешкодний перетин лінії зіткнення через блокпост та контрольний пункт в’їзду-виїзду.

Дозвіл фізичній особі на перетин лінії зіткнення надається за умови надання згоди на обробку та зберігання її персональних даних в інформаційно-телекомунікаційній системі та, зокрема, й з метою здійснення поїздок на неконтрольовану (контрольовану)  територію у зв’язку із навчанням або супроводом дитини до загальноосвітніх чи дошкільних навчальних закладів тощо.

Для отримання дозволу фізичній особі необхідно зареєструватися на веб-порталі СБУ та заповнити формалізовану заяву або подати заповнену формалізовану заяву особисто чи надіслати її поштою до Координаційного центру, Координаційної групи, Контрольного пункту в’їзду-виїзду, на блокпост першого рубежу.

 Інформація про надання дозволу автоматично відображається на власній сторінці заявника веб-порталу СБУ.

Більш детальну інформацію з питань перетинання лінії зіткнення можна отримати на офіційному веб-сайті Служби безпеки України: http://www.sbu.gov.ua.