Друковані видання ДонДУУ


В ДонДУУ з перших днів його виникнення була створена студентська газета «Госпожа удача». В лютому 1994 року газета була зареєстрована та отримала назву «За академічні знання» (Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації, серія ДЦ, №2179). Газета видається за кошти університету і розповсюджується безкоштовно в студентських групах, а також органах управління освіти міста та області, передається в міську й обласні бібліотеки.
Протягом усіх років свого існування газета регулярно висвітлює всі сторони та проблеми життя університету управління. З листопада 2005 року організовано випуск додатку до газети – друкарського видання органу студентської ради ДонДУУ «Студентський форум».
На всіх факультетах ДонДУУ створені кореспондентські пункти, які збирають та передають інформацію до редакції університетських видань, готують статті про головні проблеми життя ВНЗ. Можливість публікуватися на сторінках газети має як професорсько-викладацький склад університету, так і кожен студент ДонДУУ. Головні аспекти життєдіяльності університету постійно висвітлює студентська редколегія, студрада та профком студентів ДонДУУ. Вони ведуть різні рубрики в газеті та її додатку.
Теми рубрик: «Важливий день», «Важливі зустрічі» (найважливіші сучасні події у житті вузу), «Наші за кордоном» (висвітлення міжнародного співробітництва ДонДУУ); «Як живеш, кафедро?» (проблеми життєдіяльності кафедр), «Університетська наука», «Студентська наука», (висвітлення розвитку наукової діяльності університету); «Вчимося вчити», «Майстри своєї справи» (питання кращого педагогічного досвіду та методичної роботи); «Кураторська година» (життя студентських груп); «Світ культури» (університетські конкурси, зустрічі з творчою інтелігенцією); «Точка зору» (дискусійна рубрика про проблеми життя студентства), «Говорить студрада» (діяльність органів студентського самоврядування), «Спорт, спорт, спорт» (пропаганда здорового способу життя); «Наші захоплення» (захоплення студентської молоді); «Наш вернісаж» (творчість студентів).
Газети ДонДУУ постійно беруть участь в конкурсах та фестивалях ЗМІ: в 2002 році газета «За академічні знання» стала призером регіонального фестивалю «Преса та книга Донеччини».
З 2004 до 2009 року роках газети ДонДУУ – постійні учасники та призери регіонального Відкритого фестивалю студентських та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECорд!».
В 2006 році студентська редколегія ДонГУУ виступила представником молодіжних і студентських ЗМІ області та презентувала своє друкарське видання на 9-й спеціалізованій виставці «ЗМІ. Реклама. Поліграфія».
В 2007- 2008 році газети ДонДУУ стали переможцями по трьох номінаціях Міжнародного фестивалю студентських та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECорд!» та отримали диплом «За кращу якість видання».
Студентська редколегія ДонГУУ приймала участь у Всеукраїнському конкурсі ЗМІ «Вища школа» у 2007 році та стала переможцем у номінаціях «Підготовка науково-педагогічних кадрів» та «Впровадження студентського самоврядування».
У 2008 році газета «За академічні знання» отримала диплом I ступеню Всеукраїнського конкурсу «Вища школа — 2008» з врученням золотої медалі конкурсу.
У 2009 – 2010 роках друкарські видання ДонДУУ нагороджені Дипломом міжнародної виставки «Освіта та кар’єра» за кращу профорієнтаційну роботу серед молоді.

2011 – 2012 рік – студентська редколегія та газети ДонДУУ були представлені на Х Відкритому Фестивалі молодіжних та студентських ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord!» у двох номінаціях «Друковані ЗМІ» та «Фото».
1-е місце в номінації «Фото» зайняла Анна Бабич, студентка ф-ту менеджменту (МП-10-2). Газета «За академічні знання» отримала нагороди як «Кращий дизайн-проект фестивалю», а також за «Кращу поліграфічну якість».