Інструкції з доступу до системи дистанційного навчання

Рішення про перехід роботи Університету на дистанційний формат було ухвалено відповідно до рішень Президента, РНБО, Уряду. У період, коли держава вживає максимум заходів, щоб не допустити поширення коронавірусної інфекції, ми також маємо подбати про безпеку та здоров’я своїх працівників та студентів. Водночас навіть у дистанційному режимі Університет продовжить виконувати всі необхідні завдання.

Просимо користуватись наступними ресурсами:

Moodle

Інструкція для студентів

Інструкція для викладачів

Office 365

З радістю повідомляємо, що ми перейшли на нову систему електронного документообігу від Майкрософт. Основні відмінності:
– необмежений обсяг поштової скриньки;
– необмежене хмарне сховище для спільної та власної роботи;
– онлайн версії продуктів Microsoft Office 365;
інші додатки сімейства Office, корисні для викладачів та співробітників;
система планування завдань для контролю виконання доручень / розпоряджень / наказів;
і багато іншого!

Підключитись >

Coursera

Компанією Coursera запропоновано ініциативу “Coursera for Campus Coronavirus initiative”, яка передбачає надання безкоштовного доступу до навчальних ресурсів платформи Coursera для ДонДУУ. Вже зараз ви маєте можливість отримати доступ до більш як 3600 навчальних курсів за 400 спеціалізаціями до 31 липня 2020 року. Для доступу потрібно відправити листа на admin@inbox.dsum.edu.ua з наступними даними:

тема листа “хочу до coursera”

тіло листа має містити:
– ПІБ студента українською або англійською (при закінченні курсу відображається у сертифікаті);
– група;
– діючий email, на який прийде інвайт з Coursera.

Далі на ваш email прийде лист з проханням зареєструватись або приєднатись до проекту Donetsk State University of Management, якщо ви вже є на Coursera. Все – тепер ви маєте безкоштовний вибір з цілої купи онлайн-курсів провідних університетів світу!