Шановні студенти, за результатами тестування та співбесіди сформовані групи з вивчення англійської мови у 2020/21 навчальному році.

Будь ласка, знайдіть себе у списку (Ви можете скористатись пошуком Ctrl+F) та дізнайтесь викладача, розклад занять та аудиторії в яких вони відбуватимуться.

Натиснувши на назву групи Ви можете завантажити список у форматі pdf.

Якщо Ви не знаходите свого ПІБ у жодному зі списків, будь ласка, ТЕРМІНОВО зверніться за тел. 0953908049 (напишіть у телеграм) Танчик Олені Ігорівні. 

Бажаємо приємного навчання та цікавих занять.

 

М-А1
Бережна Людмила Григорівна
Середа 14.20, П’ятниця 9.00.  Ауд. 1/305

1.

Алдунова Діана Миколаївна

Т-17

2.

Архипова Діана Андріївна

Т-19

3.

Горобець Катерина Олександрівна

Менеджмент-20

4.

Давидовський Владислав Леонідович

Менеджмент-20

5.

Дарабуба Валентин Павлович

Т-20

6.

Згура Аліна Віталіївна

МЕБ-19б-1д

7.

Караченцева Марія Володимирівна

Т-20

8.

Киливник Олена Віталіївна

Тск-19

9.

Кириченко Вероніка Андріївна

Т-18

10.

Краснопьорова Ганна Віталіївна

МТ-17

11.

Крилова Лія Максимівна

Т-18

12.

Кукош Карина Іванівна

Т-20

13.

Ломова Яна Володимирівна

Т-19

14.

Нефедченко Аліна Олексіївна

Т-19

15.

Приходько Дар'я Віталіївна

МЗД-17б-1д

16.

Проненко Аліна Володимирівна

МТ-17

17.

Степанян Карина Степанівна

Т-17

18.

Ткачов Кирило Владиславович

Т-17

19.

Федащук Владлен Михайлович

Т-20

20.

Федоровська Наталя Олегівна

Т-19

21.

Хаджинов Данило Ігорович

МВ-17б-1д

22.

Харламова Крістіна Дмитрівна

Т-20

23.

Шаповалов Віктор Вікторович

МЕБ-19б-1д

24.

Шишман Микола Миколайович

Т-20

 

М-А2
Хачатрян Етері Аршаківна
Середа 14.20,  П’ятниця 9.00.  Ауд. 1/502

1.

Айдіна Анастасія Віталіївна

Менеджмент-20

2.

Божко Поліна Володимирівна

Менеджмент-20

3.

Босій Аліна Анатоліївна

Менеджмент-20

4.

Воєводіна Милана Магамедівна

Менеджмент-20

5.

Гончар Дмитро Олександрович

МНС-19б-1д

6.

Даценко Марія Дмитрівна

Менеджмент-20

7.

Довгополик Анастасія Олександрівна

Менеджмент-20

8.

Заннес Анастасія Геннадіївна

МНС-19скб-1д

9.

Каліновський Микита Олександрович

МЗД-18скб-1д

10.

Караулан Лоліта Євгенівна

Менеджмент-20

11.

Ковтуненко Олена Василівна

Менеджмент-20

12.

Копилець Олександра Олександрівна

Менеджмент-20

13.

Левченко Анастасія Віталіївна

Менеджмент-20

14.

Літинський Лев Костянтинович

Менеджмент-20

15.

Новак Валерія Олексіївна

Менеджмент-20

16.

Побережець Павло Миколайович

Менеджмент-20

17.

Резнік Аліна Максимівна

МВ-19скб-1д

18.

Солярик Данило Сергійович

Менеджмент-20

19.

Тарасова Марина Віталіївна

Т-19

 

М-А3
Галіцина Анастасія Олегівна
Середа 14.20 Ауд. 1/501, П’ятниця 9.00 Ауд. 1/504

1.

Гетманов Володимир Олександрович

Менеджмент-20

2.

Довбиш Владислав Вікторович

Менеджмент-20

3.

Єфименко Дмитро Віталійович

Менеджмент-20

4.

Жук Максим Євгенович

Менеджмент-20

5.

Зарубяк Ілля Володимирович

Менеджмент-20

6.

Ігнатенко Олександр Валентинович

МЗД-20ск

7.

Калантай Володимир Михайлович

Менеджмент-20

8.

Касьянчук Софія Дмитрівна

МНС-19б-1д

9.

Климова Анастасія Едуардівна

МНС-18б-1д

10.

Кузнєцова Тетяна Володимирівна

Т-19

11.

Левтерова Анна Ігорівна

Менеджмент-20

12.

Лошка Аліна Андріївна

МНС-18б-1д

13.

Новиков Данило Сергійович

Менеджмент-20

14.

Осиченко Наталія Василівна

МНС-18б-1д

15.

Приходько Володимир Віталійович

Менеджмент-20

16.

Толстікова Таміла Сергіївна

Менеджмент-20

17.

Хлібников Микола Вячеславович

Менеджмент-20

18.

Шавкун Катерина Олександрівна

МНС-19б-1д

 

М-А4
Хоровець Віра Євгенівна
Середа 14.20 Ауд. 1/406,     П’ятниця 9.00  Ауд. 1/505

1.

Богом'я Богдан Володимирович

Т-19

2.

Васильєва Ганна Василівна

МТ-18

3.

Горковенко Данило Олександрович

МЗД-19б-1д

4.

Грачов Ілля Дмитрович

МТ-17

5.

Зіпір Марія Миколаївна

МЗД-18скб-1д

6.

Костенко Микола Павлович

МЗД-18скб-1д

7.

Лоскутова Анастасія Денисівна

МНС-17б-1д

8.

Молодіна Марія Олександрівна

МЗД-18б-1д

9.

Морозов Владислав Вадимович

МТ-17

10.

Ольховська Карина Олексіївна

МІД-18скб-1д

11.

Редько Артур Олегович

МЕБ-19б-1д

12.

Родін Микола Денисович

МЗД-19б-1д

13.

Тележников Вадим Євгенійович

МЗД-18скб-1д

14.

Тимофєєва Аліна Андріївна

МНС-19скб-1д

15.

Удовиченко Валерія Сергіївна

Т-18

16.

Харунжина Ольга Сергіївна

МІД-18скб-1д

17.

Черноног Марина Андріївна

МЗД-18скб-1д

18.

Чорна Валерія Олександрівна

МІД-18скб-1д

19.

Шайтан Георгій Сергійович

МТ-18

20.

Шеремет Лілія Павлівна

МЗД-17б-1д

21.

Яворська Анастасія Ігорівна

МІД-18скб-1д

 

М-В1
Датчук Катерина Борисівна
Середа 14.20 Ауд. 1/403,       П’ятниця 9.00  Ауд. 1/503

1.

Авджи Олександр Олександрович

Менеджмент-20

2.

Алексікова Аліна Геннадіївна

МЗД-17б-1д

3.

Богуш Орина Андріївна

Менеджмент-20

4.

Большаков Данило Дмитрович

МЗД-17б-1д

5.

Борисова Олена Вадимівна

МЗД-19б-1д

6.

Гнібеда Артем Сергійович

Менеджмент-20

7.

Дюкарєва Юлія Геннадіївна

Т-20

8.

Зенькіна Аліна Олександрівна

МПД-18б-1д

9.

Логашева Ганна Андріївна

Т-19

10.

Новикова Юлія Євгенівна

МНС-19б-1д

11.

Обойщик Михайло Сергійович

МПД-18б-1д

12.

Павлусенко Анастасія Сергіївна

Т-19

13.

Прокопенко Марина Андріївна

Менеджмент-20

14.

Пузань Галина Володимирівна

Менеджмент-20

15.

Саміло Марія Геннадіївна

МНС-19б-1д

16.

Тищенко Артем Анатолійович

МЗД-17б-1д

17.

Шульженко Денис Олексійович

Т-20

18.

Щербакова Ксенія Вячеславівна

Т-19

 

М-С1
Буніна Олена Олександрівна
Середа 14.20   Ауд. 1/306,   П’ятниця 9.00 Ауд. 1/306

1.

Балджи Марія Іванівна

Т-19

2.

Боруш Андрій Євгенович

МВ-17б-1д

3.

Галяс Дар’я Олексіївна

Менеджмент-20

4.

Карабута Аліна Олегівна

МНС-17б-1д

5.

Караянова Альона Костянтинівна

МНС-19б-1д

6.

Кішмар Аліна Ігорівна

Т-20

7.

Крикливцева Анастасія Геннадіївна

МЗД-17б-1д

8.

Пономаренко Ірина В'ячеславівна

Т-20

9.

Попов Артем Денисович

МЗД-18б-1д

10.

Рибалко Катерина Олександрівна

МЗД-19б-1д

11.

Сабодош Аліна Сергіївна

Т-20

12.

Сажкова Альбіна Сергіївна

Т-19

13.

Сенік Юлія Романівна

Т-20

14.

Сорокіна Анастасія Михайлівна

Менеджмент-20

15.

Токар Микита Євгенович

МНС-18б-1д

 

Е-А1
Хоровець Віра Євгенівна
Понеділок 14.20, Середа 9.00.  Ауд. 2/102

1.

Бойко Ганна Анатоліївна

ФБССск-19

2.

Волошина Катерина Олексіївна

ФБСС-19

3.

Гапоненко Ганна Сергіївна

ФБССск-19

4.

Григораш Ольга Іванівна

Економіка-20

5.

Доскаль Микита Олександрович

ОіО-19

6.

Кальмушевська Анастасія Іванівна

ФБСС-17

7.

Кузьмін Сергій Сергійович

ОіО-18

8.

Лопирєва Оксана Володимирівна

ФБСС-20ск

9.

Малаєв Максим Олександрович

ОіО-20

10.

Мироненко Славіна Павлівна

ФБССск-18

11.

Назаренко Кирило Олександрович

ФБСС-19

12.

Недоруба Анастасія Максимівна

ОіО-20

13.

Пастушенко Яна Сергіївна

М-17

14.

Трубнiков Олексiй Юрiйович

ЕП-18

15.

Хаймах Юрій Петрович

М-17

16.

Хеладзе Ганна Теімуразіївна

Мск-19

17.

Шипілов Олександр Володимирович

ОіО-19

18.

Шиян Віктор Вікторович

М-19

 

Е-А2
Хачатрян Етері Аршаківна
Понеділок 14.20, Середа 9.00.  Ауд. 2/305

1.

Бондарець Павло Сергійович

ФБСС-18

2.

Григор Марія Геннадіївна

ФБСС-17

3.

Дубініна Катерина Ігорівна

ОіО-19

4.

Загороднєва Юлія Сергіївна

ФБССск-18

5.

Караченцева Олена Миколаївна

ФБССск-18

6.

Корнілова Єлизавета Сергіївна

ОіО-20

7.

Коропчук Кирило Олексійович

ОіО-20

8.

Кретова Наталя Олексіївна

ФБСС-19

9.

Логозинська Валерія Сергіївна

Економіка-20

10.

Мазєєва Поліна Артемівна

ФБСС-20

11.

Паскал Вікторія Юріївна

ФБСС-20

12.

Потапенко Юлія Віталіївна

М-20

13.

Рочняк Олександр Сергійович

ОіО-19

14.

Топор Аліна Ігорівна

М-20

15.

Чичера Антон Дмитрович

Економіка-20

16.

Юрченко Олександр Олександрович

ОіО-19

17.

Ярошенко Віталій Олександрович

М-18

18.

Яцук Ганна Миколаївна

Е-19

 

Е-А3
Галіцина Анастасія Олегівна
Понеділок 14.20, Середа 9.00.  Ауд. 2/01

1.

Аксьонова Дар'я Віталіївна

ФБСС-19

2.

Андріяш Влада Максимівна

ОіО-20

3.

Баран Юрій Віталійович

М-19

4.

Демешко Ангеліна Миколаївна

М-17

5.

Іванова Марина Володимирівна

ОіО-20

6.

Логвинова Катерина Андріївна

Економіка-20

7.

Логозинська Наталія Олександрівна

ФБССск-18

8.

Магера Валерія Вадимівна

ОіО-17

9.

Новік Олександра Денисівна

Економіка-20

10.

Пікало Дмитро Геннадійович

ФБСС-17

11.

Терехова Юлія Євгенівна

ФБССск-18

12.

Тітішова Аліна Олександрівна

ОіО-20

13.

Ткаченко Валерія Дмитрівна

ФБСС-19

14.

Хом'яковська Аліна Олексіївна

ЕП-18

15.

Цихановський Микита Євгенович

Економіка-20

16.

Щусь Вікторія Федорівна

ФБСС-19

17.

Юдіна Аліна Геннадіївна

М-20

 

Е-А4
Датчук Катерина Борисівна
Понеділок 14.20 Ауд. 2/04,  Середа 9.00 Ауд. 2/204.

1.

Безімова Валерія Ростиславівна

ОіО-17

2.

Бесчаснов Денис Євгенович

М-17

3.

Васильєва Анастасія Дмитрівна

М-20

4.

Величко Дарина Дмитрівна

УПЕП-17

5.

Вікленко Владислав Степанович

Мск-18

6.

Гомонко Олена Олександрівна

Мск-18

7.

Кадуріна Юлія Володимирівна

Економіка-20

8.

Капшитер Катерина Сергіївна

М-19

9.

Куліченко Юлія Анатоліївна

М-20

10.

Майшмаз Геннадій Геннадійович

Мск-18

11.

Ніколаєнко Ганна Олександрівна

ФБСС-17

12.

Пятницька Діана Сергіївна

Економіка-20

13.

Семенов Дмитро Романович

М-19

14.

Стрельцова Дар'я Олександрівна

М-19

15.

Туяхова Тетяна Андріївна

Економіка-20

16.

Федоренко Роман Вікторович

М-17

17.

Чаусов Андрій Ігорович

Мск-18

 

Е-А5
Буніна Олена Олександрівна
Понеділок 14.20, Середа 9.00.  Ауд. 2/ 406

1.

Богатирьова Анна Сергіївна

ОіО-17

2.

Бордюгова Діана Денисівна

М-18

3.

Керімов Раміль Різван-огли

ФБСС-17

4.

Котлубей Анатолій Юрійович

ОіО-18

5.

Кривуля Данило Едуардович

М-18

6.

Кусса Олена Олександрівна

М-17

7.

Лєдовськой Руслан Романович

М-18

8.

Лифарь Катерина Максимівна

Економіка-20

9.

Маслова Карина Костянтинівна

Е-20

10.

Назаренко Анастасія Андріївна

ОіО-17

11.

Перехрест Євген Сергійович

Економіка-20

12.

Попов Даніїл Олександрович

ФБСС-17

13.

Смирнова Карина Михайлівна

М-17

14.

Смоленцева Анна Володимирівна

Економіка-20

15.

Тімонякін Євген Ігорович

ФБСС-17

16.

Фарига Анна Володимирівна

ФБСС-17

17.

Філоненко Ганна Володимирівна

ОіО-17

18.

Чікригін Ярослав Богданович

М-19

 

Е-А6
Бережна Людмила Григорівна
Понеділок 14.20, Середа 9.00.  Ауд. 2/503

1.

Арабаджи Анастасія Василівна

ФБСС-20

2.

Беккер Юна Олександрівна

Е-19

3.

Вайчуліс Марія Євгенівна

ФБСС-20

4.

Галухіна Ольга В’ячеславівна

ФБСС-20

5.

Горєлова Олена Дмитрівна

М-20

6.

Зал Олександр Васильович

ФБСС-20

7.

Ісаков Ілля Миколайович

М-18

8.

Колесник Юлія Віталіївна

ФБСС-20

9.

Коломієць Павло Сергійович

М-20

10.

Кретова Юлія Вадимівна

ФБСС-19

11.

Майшмаз Карина Євгенівна

Е-19

12.

Максименко Ілля Володимирович

Е-19

13.

Ніколаєнко Роза Борисівна

Е-19

14.

Прібоченко Валерія Денисівна

ФБСС-19

15.

Рабович Аліна Антонівна

М-20

16.

Рашевська Світлана Олександрівна

Епск-18

17.

Токарева Юлія Вікторівна

Е-19

18.

Хохрін Данило Сергійович

Е-19

19.

Черник Діана Віталіївна

ОіО-20

 

Е-А7
Хоровець Віра Євгенівна
Вівторок 14.20  Ауд. 2/01,    Четвер 9.00 Ауд. 2/506

1.

Бакурська Вікторія Ігорівна

М-17

2.

Борзенко Валерія Дмитрівна

Мск-18

3.

Верещак Юлія Сергіївна

ФБСС-18

4.

Горяєва Олександра Геннадіївна

Мск-19

5.

Кириченко Валерія Дмитрівна

ФБСС-18

6.

Коваль Анастасія Костянтинівна

ФБСС-17

7.

Копач Артем Петрович

ФБСС-20

8.

Корнєв Антон Олегович

М-17

9.

Кучерук Дар’я Сергіївна

Економіка-20

10.

Лівінцева Ольга Дмитрівна

УПЕП-17

11.

Маловік Єлизавета Олександрівна

ОіО-20

12.

Просандєєва Яна Олександрівна

ФБСС-18

13.

Сергієнко Лілія Олегівна

Економіка-20

14.

Соколов Едуард Володимирович

ФБСС-20

15.

Шахобудін Ігор Сергійович

Е-19

16.

Шишлова Світлана Ігорівна

ФБСС-17

17.

Яковлєва Ярослава Юріївна

ОіО-19

 

Е-В1
Датчук Катерина Борисівна
Вівторок 14.20, Четвер 9.00. Ауд. 2/501

1.

Бекреньова Аліна Олексіївна

Економіка-20

2.

Бесчаснова Аліна Андріївна

УПЕП-17

3.

Єрлик Анастасія Олегівна

ФБСС-19

4.

Карпова Анастасія Петрівна

ОіО-17

5.

Кафанов Антон Олександрович

ОіО-19

6.

Козлов Антон Сергійович

М-18

7.

Куличенко Олександра Олександрівна

М-20

8.

Муштренко Дмитро Віталійович

М-20

9.

Петровська Ольга Володимирівна

ОіО-18

10.

Півень Анастасія Григорівна

ОіО-18

11.

Радченко Євгенія Сергіївна

М-20

12.

Саприкіна Ксенія Миколаївна

ФБСС-19

13.

Сисоєва Таїсія Геннадіївна

ЕП-17

14.

Чистюхін Олександр Максимович

Економіка-20

15.

Шашкова Юлія Олексіївна

ЕП-18

16.

Шелгунова Катерина Євгенівна

М-20

 

КН-А1
Галіцина Анастасія Олегівна
Вівторок 14.20, Четвер 9.00,  Ауд. 2/102

1.

Варенцев Ілля Олександрович

КНск-19

2.

Гапотченко Кирило Андрійович

КН-19

3.

Гасимов Фуат Імамаліогли

КН-19

4.

Грідін Олександр Олександрович

КН-20

5.

Єфіменко Максим Артемович

КН-19

6.

Корнюк Микита Васильович

КН-20

7.

Костенко Віталій Олексійович

КН-20ск

8.

Кузнецов Олексій Романович

КН-20

9.

Кучай Микита Олександрович

КН-18

10.

Лавриненко Сергій Юрійович

КН-18

11.

Миронов Михайло Олексійович

КН-18

12.

Нестеренко Валерія Андріївна

Кн-20

13.

Панфьоров Богдан Вікторович

КН-18

14.

Перова Юлія Евгенівна

КНск-18

15.

Раєвський Владислав Денисович

КН-20

16.

Ураков Данило Олександрович

КН-20

17.

Шишкін Сергій Васильович

КН-19

18.

Юрчук Олеся Володимирівна

Кн-20

 

КН-В1
Бережна Людмила Григорівна
Вівторок 14.20, Четвер 9.00. Ауд. 2/305

1.

Балибердін Ігор Олегович

КН-19

2.

Вайсер Артем Володимирович

КН-18

3.

Гівчак Катерина Леонідівна

КН-19

4.

Донченко Денис Сергійович

КН-20ск

5.

Калягін Данило Михайлович

Кн-20

6.

Касьяненко Ірина Володимирівна

КН-19

7.

Кириченко Данило Миколайович

КН-20ск

8.

Козинець Михайло Олександрович

КН-20ск

9.

Козлов Данило Дмитрович

КН-18

10.

Крюков Богдан Костянтинович

КН-19

11.

Кузнецов Віктор Олександрович

КН-20ск

12.

Макієнко Віталій Юрійович

КН-19

13.

Суботовський Сергій Олександрович

Кн-20

 

КН-В2
Хачатрян Етері Аршаківна
Вівторок 14.20 Ауд. 2/04,     Четвер 9.00 Ауд.2/406

1.

Андрусенко Віктор Вікторович

КН-20

2.

Бутіков Борис Павлович

КН-20

3.

Волокітін Вадим Андрійович

КН-20

4.

Гусейнов Володимир Євгенович

КН-18

5.

Жуков Павло Петрович

КН-20

6.

Мостовий Іван Сергійович

КН-19

7.

Прилипко Ігор Германович

КН-20

8.

Пугач Георгій Андрійович

КН-20

9.

Романець Роман Романович

КН-19

10.

Сінельнікова Юлія Віталіївна

КН-18

11.

Тесленко Дмитро Олександрович

КН-19

12.

Цвєтов Кирило Георгійович

КН-19

 

КН-С1
Буніна Олена Олександрівна
Вівторок 14.20 Ауд. 2/01,     Четвер 9.00  Ауд. 2/503

1.

Бабінець Владислав Володимирович

КН-20

2.

Діков Олександр Віталійович

КН-19

3.

Кісельова Анастасiя Iгорiвна

КН-18

4.

Ліскун Родіон Сергійович

КН-19

5.

Маценко Антон Богданович

КН-19

6.

Мидилян Антон Сергійович

КН-17

7.

Панга Геннадій Валерійович

КН-17

8.

Панковець Сергій Олександрович

КН-19

9.

Писатков Олександр Олександрович

КН-20

10.

Станішевський Лев Миколайович

КН-17

11.

Тищенко Олексій Ігорович

КН-19

12.

Траханков Данило Ігорович

КН-20

13.

Шевчук Олександр Олександрович

КН-20

 

П-А1
Галіцина Анастасія Олегівна
Понеділок 9.00, Четвер 14.20. Ауд. 2/01

1.

Безбородов Ростислав Сергійович

П-18

2.

Гниляк Яна Василівна

П-18

3.

Горелова Яна Олександрівна

П-18

4.

Кліменко Кирило Володимирович

П-19

5.

Кунак Лоліта Олександрівна

П-20

6.

Куркчи Анастасія Сергіївна

П-18

7.

Легунова Неллі Олександрівна

П-20

8.

Малакуцко Ольга Сергіївна

П-20

9.

Олійник Роман Олександрович

П-20ск

10.

Параніна Анастасія Вадимівна

П-20

11.

Потиліцин Кирило Ігорович

П-20

12.

Прилипін Микита Олександрович

П-19

13.

Тищенко Сергій Михайлович

П-18

14.

Чухраєв Олександр Вікторович

Пск-18

15.

Юхименко Катерина Анатоліївна

П-20

 

П-А2
Хачатрян Етері Аршаківна
Понеділок 9.00  Ауд. 2/102,     Четвер 14.20  Ауд. 2/104

1.

Андибор Дмитро Володимирович

П-17

2.

Безугла Анастасія Павлівна

П-19

3.

Бондар Георгій Юрійович

П-17

4.

Гродська Поліна Сергіївна

П-20

5.

Драга В’ячеслав Олександрович

П-20

6.

Звонарьова Валерія Олегівна

П-20

7.

Кочерга Тетяна Анатоліївна

П-19

8.

Лагоша Ганна Олександрівна

П-19

9.

Легкова Вікторія Андріївна

П-20

10.

Михайлін Дмитро Олександрович

Пск-18

11.

Науменко Ганна Олексіївна

ММ-19

12.

Охтирко Тетяна Олександрівна

П-17

13.

Рибальченко Аліна Вадимівна

П-19

14.

Саєнко Софія Олексіївна

П-19

15.

Свяжина Катерина Валеріївна

ММ-19

16.

Смирнова Ганна Олександрівна

П-18

17.

Суханєвич Лілія Анатоліївна

П-18

18.

Федорка Анастасія Валеріївна

П-20

 

П-А3
Хоровець Віра Євгенівна
Понеділок 9.00, Четвер 14.20.  Ауд. 2/503

1.

Гніцевич Дарина Андріївна

П-18

2.

Дудкін Едуард Едуардович

П-17

3.

Єрьомушко Анна Андріївна

ММ-18

4.

Золотоверх Вікторія Олександрівна

Пск-18

5.

Зубенко Карина Андріївна

П-20

6.

Куценко Валерія Сергіївна

П-20

7.

Матюшкіна Катерина Олександрівна

П-20

8.

Міщенко Марія Дмитрівна

П-20

9.

Остроух Данило Сергійович

П-20

10.

Тарасенко Леонід Сергійович

П-19

11.

Терстуях Діана Юріївна

П-19

12.

Цика Аліна Олександрівна

П-19

13.

Чангал Сергій Вікторович

П-18

14.

Шандиба Артем Олександрович

П-20

15.

Шимон Данило Ігорович

П-17

16.

Ященко Олена Миколаївна

П-19

 

П-А4
Бережна Людмила Григорівна
Понеділок 9.00 Ауд 2/04,      Четвер 14.20. Ауд. 2/204

1.

Білик Петро Петрович

Пск-18

2.

Гапонова Дар'я Дмитрівна

ММ-18

3.

Ігоніна Анастасія Андріївна

П-17

4.

Ільчишина Валентина Юріївна

П-20

5.

Кабакова Анжела Романівна

П-17

6.

Крот Вероніка Федорівна

ММ-18

7.

Лисак Анастасія Романівна

П-17

8.

Лосєва Вікторія Олександрівна

П-20

9.

Павленко Сніжана Леонідівна

Пск-18

10.

Польшина Катерина Володимирівна

ММ-18

11.

Попова Олена Владиславівна

П-20

12.

Приступа Юлія Юріївна

П-17

13.

Рогозна Поліна Сергіївна

П-17

14.

Сисоєва Вікторія Миколаївна

П-17

15.

Уралова Анастасія Ігорівна

ММ-19

16.

Фурсов Даніїл Сергійович

ММ-19

17.

Шаванов Артем Віталійович

П-18

 

П-А5
Галіцина Анастасія Олегівна
Вівторок 9.00,  П’ятниця 14.20.  Ауд. 2/305

1.

Акімова Олександра Олександрівна

П-20

2.

Гавриш Геннадій Сергійович

П-19

3.

Глущенко Марина Олександрівна

П-18

4.

Каша Віолетта Віталіївна

П-19

5.

Левченко Денис Євгенович

П-18

6.

Ляшенко Єлизавета Геннадіївна

ММ-19

7.

Насібов Рустам Зульфарович

П-19

8.

Попов Володимир Костянтинович

П-19

9.

Рибка Данило Сергійович

ММ-19

10.

Саледінова Ірина Олександрівна

ММ-19

11.

Федосов Сергій Володимирович

П-18

12.

Цибирєва Яна Дмитрівна

П-17

13.

Черепанов Вадим Олексійович

П-18

14.

Чернявський Данило Романович

ММ-18

15.

Шевченко Даніїл Віталійович

П-18

16.

Шпак Дмитро Іванович

П-17

 

П-В1
Буніна Олена Олександрівна
Понеділок 9.00 Ауд. 2/406,      Четвер 14.20  Ауд. 2/02

1.

Арабаджи Микола Єлиферійович

П-17

2.

Бєлоногова Олександра Олександрівна

П-19

3.

Бридня Владислав Віталійович

П-19

4.

Ващенко Анастасія Володимирівна

П-18

5.

Вітенко Ілля Леонідович

П-18

6.

Горобій Максим Костянтинович

П-18

7.

Гуржи Давид Олександрович

П-18

8.

Догаєв Богдан Олегович

П-19

9.

Золотухін Павло Олексійович

П-19

10.

Кивенко Аліна Олегівна

П-19

11.

Карпенко Вікторія Володимирівна

П-18

12.

Куренний Кирило Максимович

П-19

13.

Макєєва Дар'я Олегівна

П-17

14.

Митрощенко Валерія Сергіївна

П-19

15.

Теленчі Сергій Віталійович

П-18

16.

Турський Єгор Олегович

ММ-18

 

П-В2
Хачатрян Етері Аршаківна
Вівторок 9.00, П’ятниця 14.20.  Ауд. 2/406

1.

Воробйова Дар'я Андріївна

П-19

2.

Говоруха Людмила Андріївна

П-20

3.

Губченко Владислав Олексійович

П-18

4.

Гунін Руслан Зільфійович

П-19

5.

Мазенкова Поліна Олегівна

П-19

6.

Миценко Катерина Андріївна

П-20

7.

Назаренко Олексій Віталійович

П-20

8.

Сібілевич Анна Юріївна

П-17

9.

Терендій Світлана Олександрівна

П-20

10.

Челпих Георгій Володимирович

П-19

 

П-С1
Датчук Катерина Борисівна
Понеділок 9.00 Ауд. 2/305,    Четвер 14.20  Ауд. 2/04

1.

Авдєєва Ганна Вікторівна

П-18

2.

Бурмистров Ігор Олегович

П-19

3.

Галла Михайло Олексійович

П-17

4.

Горелова Юлія Владиславівна

П-17

5.

Гусєв Антон Анатолійович

П-18

6.

Домінчук Владислав Геннадійович

П-20

7.

Ісаєва Анастасія Віталіївна

П-18

8.

Карабліна Дар'я Сергіївна

П-18

9.

Ксеніта Валерія Володимирівна

П-18

10.

Мерквіладзе Георгій Теймуразович

П-20

11.

Приданов Ярослав Олександрович

П-19

12.

Судейко Артем Сергійович

П-18

13.

Хлистова Анастасія Андріївна

П-18

14.

Юсип Володимир Іванович

П-18

 

С-А1
Хоровець Віра Євгенівна
Вівторок 9.00, П’ятниця 14.20.   Ауд. 2/503

1.

Аникєєнко Катерина Василівна

СР-17

2.

Вєтрова Анастасія Юріївна

СР-18

3.

Гриценко Катерина Сергіївна

СР-20

4.

Діканова Карина Андріївна

СР-19

5.

Загоржельська Дар'я Андріївна

СР-19

6.

Клименко Юлія Михайлівна

С-17

7.

Коваленко Владислав Віталійович

СР-19

8.

Локтєва Карина Максимівна

СР-19

9.

Ляшенко Анастасія Олександрівна

СР-18

10.

Малаєва Вікторія Андріївна

СР-19

11.

Менсеітова Альбіна Ізетівна

СР-20

12.

Носко Катерина Сергіївна

СР-19

13.

Онофрейчук Юлія Дмитрівна

С-19

14.

Сидоренко Анастасія Степанівна

С-19

15.

Сущенко Євгенія Миколаївна

С-19

16.

Трофименко Олексій Романович

С-19

17.

Юдін Володимир Вікторович

СР-17

 

С-В1
Буніна Олена Олександрівна
Вівторок 9.00, П’ятниця 14.20.  Ауд. 2/501

1.

Бойко Карина Леонтіївна

С-17

2.

Гринченко Карина Володимирівна

СР-20

3.

Груба Дар'я Олександрівна

СР-20

4.

Гулакова Катерина Андріївна

С-20

5.

Кулешова Анастасія Олександрівна

СР-18

6.

Лісовська Аліна Михайлівна

СР-20

7.

Мелащенко Катерина Дмитрівна

СР-20

8.

Ніколаєва Дар’я Олександрівна

С-20

9.

Олексенко Дарія Юріївна

С-19

10.

Орєхова Вікторія Володимирівна

С-20

11.

Петухова Лоліта Олександрівна

С-20

12.

Сірік Катерина Геннадіївна

С-20

13.

Слізовський Вадим Русланович

С-20

14.

Сорокіна Олена Михайлівна

С-20

15.

Фоменко Нікіта Євгенович

СР-20

 

C-C1
Датчук Катерина Борисівна
Вівторок 9.00 Ауд. 2/01,  П’ятниця 14.20 Ауд. 2/506

1.

Аріх Ізабелла Василівна

СР-18

2.

Віницька Оксана Сергіївна

СР-20

3.

Гой Олеся Володимирівна

СР-20

4.

Курноскін Олег Ігорович

СР-19

5.

Мошко Руслан Русланович

СР-19

6.

Писарєва Валерія Денисівна

СР-20

7.

Погорелов Анатолій Миколайович

СР-19

8.

Русаніна Карина Пилипівна

СР-17

9.

Синиця Катерина Андріївна

СР-17

10.

Сичов Нікіта Олександрович

СР-20

11.

Табія Наталія Вячеславівна

СР-19

12.

Шарко Павло Валерійович

СР-19