Освітній центр «Донбас/Крим-Україна» працюватиме з 07 червня до 24 вересня 2021 року.

Якщо ти мешкаєш на тимчасово окупованій території Донецької чи Луганської області або АР Крим та Севастополь.

Якщо в тебе немає паспорта, сертифіката ЗНО або документа про загальну середню освіту (свідоцтва або атестата), ти можеш скористатися спрощеною процедурою вступу до Донецького державного університету управління через Освітній Центр «Донбас/Крим-Україна».

Особливі умови прийому для здобуття вищої освіти:

  • документи подаються особисто в письмовій формі (починаючи з 07.06.2021 року);
  • прийом до ЗВО для здобуття вищої освіти за результатами вступних випробувань або за результатами зовнішнього незалежного оцінювання, або їх комбінації (за вибором абітурієнта, оцінки річного оцінювання з української мови та історії України можуть використовуватись як оцінки вступних іспитів);
  • вступ здійснюється на визначену частину бюджетних місць (квота-2).

Особа, яка не має документа про повну загальну середню освіту державного зразка, звертається до Освітнього Центру та особисто заповнює освітню декларацію (для повнолітніх абітурієнтів), або заповнює один із батьків (для неповнолітніх осіб).

Такі вступники складають два іспити державної підсумкової атестації: українську мову та історію України, а також один вступний іспит (встановлює заклад вищої освіти) в залежності від обраної спеціальності.

5 кроків до вищої освіти твоєї мрії:

 

Крок 1

Оберіть спеціальність, на яку плануєте вступати та зверніться до нашого Освітнього Центру «Донбас/Крим-Україна» за адресою: вул. Карпінського,58 або за контактами приймальної комісії університету.

Крок 2

Заповніть освітню декларацію. Складіть два іспити державної підсумкової атестації: українська мова та історія України, та отримайте тимчасову довідку в загальноосвітньому закладі освіти ( протягом трьох місяців довідку необхідно замінити на документ про освіту державного зразка).

Крок 3

Подайте особисто в письмовій формі до приймальної комісії ДонДУУ заяву для вступу та документи:

  • Паспорт (свідоцтво про народження) та ІПН;
  • Чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;
  • Довідку уповноваженого загальноосвітнього навчального закладу про успішне проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації, яка є підставою для участі в конкурсі без подання сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, або атестат ПЗСО українського зразка;
  • Приписку до призовної дільниці (якщо існує).

Крок 4

Складіть один чи два профільних вступних іспити (в залежності від обраної спеціальності) в ДонДУУ (якщо не маєте сертифікатів ЗНО).

Крок 5

Стань студентом ДонДУУ. Після зарахування на бюджетну форму навчання гарантовано отримай соціальну стипендію.

Дати вступу за спрощеною процедурою (на бюджет):

Прийом документів - до 12.00 19 липня
Вступні іспити - до 19 липня
Рейтингові списки – до 12.00 20 липня
Зарахування – до 10.00 23 липня

Документи для вступу на контрактну форму навчання через Освітній центр будуть прийматись до 24 вересня.

Перелік населених пунктів Донецької та Луганської областей, жителі яких мають право скористатися спрощеною процедурою вступу: https://bit.ly/2KR5Jpy

Щодня з 9:00 до 18:00 працює Урядова гаряча лінія для вступників з тимчасово окупованих територій (0-800-504-425). Це Урядова гаряча лінія спільно з Фондом «Відкрита політика» і Міністерством освіти. Також регіональні гарячі лінії працюють в Краматорську 066 113 93 75, 0 800 50 45 22

МОН України нагадує, що дипломи та інші освітні документи, видані на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областей та АР Крим, не визнаються та не мають юридичної сили ні в Україні, ні в інших країнах світу.

 

Контакти
Адреса приймальної комісії та центру "Донбас/Крим - Україна":
м. Маріуполь, вул. Карпінського, 58
1-й корпус, каб. 101
+3800 629 473214 
+380 95 7164506 
+380 98 3811087
pk@inbox.dsum.edu.ua
Порядок роботи Центрів
Порядок роботи ОЦ Донбас-Україна
Порядок роботи ОЦ Крим-Україна