
«Я знаю, не можна мати все одразу, тому я почну з малого - з грошей» (Януш Васильківський).
Загальнодержавна Стратегія передбачає розвиток фінансового сектору за п’ятьма основними напрямами: зміцнення фінансової стабільності; сприяння макроекономічному розвитку та зростанню економіки; розвиток фінансових ринків; розширення фінансової інклюзії; впровадження інновацій у фінансовому секторі – все це ви знайдете в дискусійних та проблемних курсах навчального плану спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».
У середньому фінансова криза призводить до довготривалих втрат обсягів виробництва в розмірі 10 відсотків. Нерівність серед населення, як правило, зростає напередодні фінансової кризи, що свідчить про тісний зв’язок між нерівністю громадян та фінансовою стабільністю країни.
Сьогодні в результаті останньої світової фінансової кризи, кожен четвертий з числа молоді в Європі стикається з цим ризиком бідності.
Фінансові технології відіграють важливу роль у всьому світі, надаючи людям доступ до банківських послуг і відкриваючи можливості для кращого життя.
Наразі формуються нові соціально-економічні підвалини фінансового буття. Ми зацікавлені в надійному, але не надто складному фінансовому секторі. Ми хочемо, щоб фінансова інтеграція відкривала нові можливості і доступ до кредиту, не створюючи при цьому важкий тягар заборгованості та ризик для всієї системи – це кейс нашої освітньої програми!
Навчання у найкращих професорів у сфері фінансів, семінарські заняття, розбір кейсів та ситуацій, співпраця з провідними фінансовими установами України. Володіння іноземною мовою, практичні рекомендації щодо фінансової практики в різних сегментах національної економіки, плідна співпраця із працівниками банків, страхових організацій, підприємств, органів місцевого самоврядування і багато іншого.
Упродовж останніх 3-х років викладачі кафедри мали понад
10 закордонних стажувань в університетах Європи, постійно підвищують педагогічну майстерність та кваліфікацію, впроваджують європейську систему викладання.