
«Час і гроші здебільшого взаємозамінні». Уїнстон Черчіль
Загальнодержавна Стратегія передбачає розвиток фінансового сектору за п’ятьма основними напрямами: зміцнення фінансової стабільності; сприяння макроекономічному розвитку та зростанню економіки; розвиток фінансових ринків; розширення фінансової інклюзії; впровадження інновацій у фінансовому секторі − все це ви знайдете в дискусійних та проблемних курсах навчального плану спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».
Наразі ринок фінансових технологій є одним з найбільш швидкозростаючих у світі. Фінансові технології відіграють важливу роль у всьому світі, надаючи людям доступ до кредитно-банківських послуг і відкриваючи можливості для кращого життя.
За допомогою децентралізованої мережі у суб’єктів фінансової системи з’являється можливість утворення унікальних цифрових фінансових активів та даних.
Розбудова ефективної Fintech-екосистеми, зорієнтованої на фінансові операції та інфраструктуру фізичних та юридичних осіб, є неможливою без злагодженої співпраці усіх стейкхолдерів, зокрема, державних інституцій та органів місцевого самоврядування.
На сьогодні формуються нові соціально-економічні підвалини фінансового буття та можливості їх практичного застосування в законодавчому регулюванні. В Україні існують передумови для розвитку цифрової економіки, які в майбутньому дозволять побудувати власні пріоритетні ніші для цифрових фінансових інновацій.
З метою найбільш швидкої адаптації нового покоління до фінансової діджиталізації кафедра фінансів, обліку та оподаткування створили сприятливі умови для навчання та розвитку талановитого молодого покоління у сфері науки, технологій та інновацій, застосовуючи інноваційні форми організації навчальної, наукової та дослідницької діяльності.
Ми зацікавлені в надійному, зорієнтованому на майбутнє фінансовому секторі. Ми хочемо, щоб фінансова інтеграція відкривала нові фінансові можливості і доступ до фінансів різних рівнів генерації та управління!
Навчання у найкращих професорів у сфері фінансів; семінарські заняття, розбір кейсів та ситуацій; володіння іноземною мовою; практичні рекомендації щодо фінансової практики в різних сегментах національної економіки; співпраця з провідними фінансовими установами України, а саме: плідна співпраця із працівниками банків, страхових організацій, підприємств, органів місцевого самоврядування і багато іншого.
Упродовж останніх 3-х років викладачі кафедри мали понад 10 закордонних стажувань в університетах Європи, постійно підвищують педагогічну майстерність та кваліфікацію, впроваджують європейську систему викладання.