Одним з ключових завдань після переміщення до Маріуполя було та залишається розбудова сучасного унівеситетського Кампусу, забезпечення як аудиторіями з необхідним обладнанням, так і соціальною інфраструктурою для навчання та дозвілля студентів.

Всі реконструкції та ремонти що відбуваються передбачають сучасний дизай навчального закладу та оснащення обладнянням що сприяє підвищенню ефективності освітньої діяльності університету.

В першу чергу увагу було приділено саме аудиторіям та лабораторіям, в тому числі комп'ютерним, цього перш за все вимогало наше прагнення відновати навчальний процес в стінах університету. Сьогодні це завдання повністю виконано, університет має достатню кількість аудиторій та комп'ютерних класів, всім необхідним також забезпечені кафедри та структурні підрозділи університету.

Ми перейшли до другого етапу побудови університетського кампусу - це соціальна інфраструктура (актовий зал, спортивні зали, коворкінг, бібліотека, студентський клуб), зовнішній вигляд та впорядкування прилеглої території. Такі амбітні плани неможливо реалізувати силами та коштами лише університету. Ми цінуємо та всіляко вітаємо підтримку донорів Університету що вже внеси значний вклад в побудову сучасного закладу вищої освіти.

З радістю інформуємо про отримання двох грантів Європейського Союзу та підписання Угоди про фінансування Фондну розвитку Маріуполя, які передбачають реконструкцію першого та третього навчальних корпусів університету.

 

1. Реконструкція навчального корпусу № 3
(вул. Макара Мазая, 15)

 

загальна площа – 2 545 м2
стан – отримано грант, укладено договір про співфінанасування з ФРМ, затверджено ескізний проєкт реконструкції
власність – держава Україна
(в оперативному управлінні ДонДУУ)
земельна ділянка – відведена ДонДУУ
у постійне користування
залучене фінансування -
грант ЄС – 30 млн. грн.
ФРМ – 30 млн. грн.
основні складові: конференц-зал, бібліотека, два спортивні зали, коворкінг, тренінгові кімнати, навчальні аудиторії, офісу студентського самоврядування’, студентський клуб, центр екологічної освіти, центр лідерства, університет третього віку, кафе
введення в експлуатацію – 2022 рік

Концепція Відкритого освітнього простору

Очікування студентів (результати соціологічного дослідження)

 

 

2. Реконструкція навчального корпусу № 1
(вул. Карпінського, 58)

 

загальна площа – 2 181 м2
стан – в експлуатації, передбачена реконструкція
(добудова холу (1 поверх), коворкінгу (2 поверх), офісів (3 поверх), облаштування фасаду,  впорядкування прилеглої території)
власність – держава Україна (в оперативному управлінні ДонДУУ)
земельна ділянка – відведена ДонДУУу постійне користування
основні складові - адміністративні служби, деканат, кафедри, начальні аудиторії, 2 комп'ютерні класи, університет третього віку, центр лідерства, центр міжнародного співробітництва, коворкінг зона
введення в експлуатацію – 2022 рік (після реконструкції)