Одним з ключових завдань після переміщення до Маріуполя було та залишається розбудова сучасного університетського кампусу − збільшення кількості аудиторій з необхідним обладнанням та розширення соціальної інфраструктури для навчання та дозвілля студентів.

Всі реконструкції та ремонти передбачають сучасний дизайн навчального закладу та оснащення обладнанням, що сприяє підвищенню ефективності освітньої діяльності університету.

Насамперед значну увагу було приділено саме аудиторіям та лабораторіям, зокрема комп'ютерним. Цьому сприяло наше прагнення якнайскоріше відновити навчальний процес в стінах університету. Сьогодні це завдання повністю виконано: університет має достатню кількість аудиторій та комп'ютерних класів, а також всім необхідним обладнанням забезпечені кафедри та структурні підрозділи університету.

Ми перейшли до другого етапу побудови університетського кампусу - до розширення соціальної інфраструктури (актовий зал, спортивні зали, коворкінг, бібліотека, студентський клуб), покращення зовнішнього вигляду будови та впорядкування прилеглої території. На жаль, такі амбітні плани неможливо реалізувати силами та коштами лише університету, тож ми цінуємо підтримку та щиро вдячні донорам Університету, які вже зробили значний внесок в побудову сучасного закладу вищої освіти.

З радістю інформуємо про отримання двох грантів Європейського Союзу та підписання Угоди про фінансування Фонду розвитку Маріуполя, які передбачають реконструкцію першого та третього навчальних корпусів університету.

 

1. Реконструкція навчального корпусу № 3
(вул. Макара Мазая, 15)

 

загальна площа – 2 545 м2
стан – отримано грант, укладено договір про співфінанасування з ФРМ, затверджено ескізний проєкт реконструкції
власність – держава Україна
(в оперативному управлінні ДонДУУ)
земельна ділянка – відведена ДонДУУ
у постійне користування
залучене фінансування -
грант ЄС – 30 млн. грн.
ФРМ – 30 млн. грн.
основні складові: конференц-зал, бібліотека, два спортивні зали, коворкінг, тренінгові кімнати, навчальні аудиторії, офіс студентського самоврядування, студентський клуб, центр екологічної освіти, центр лідерства, університет третього віку, кафе
введення в експлуатацію – 2022 рік

Концепція Відкритого освітнього простору

Очікування студентів (результати соціологічного дослідження)

 

 

2. Реконструкція навчального корпусу № 1
(вул. Карпінського, 58)

 

 

загальна площа – 2 181 м2
стан – в експлуатації, передбачена реконструкція
(добудова холу (1 поверх), коворкінгу (2 поверх), офісів (3 поверх), облаштування фасаду,  впорядкування прилеглої території)
власність – держава Україна (в оперативному управлінні ДонДУУ)
земельна ділянка – відведена ДонДУУ у постійне користування
основні складові - адміністративні служби, деканати, кафедри, навчальні аудиторії, 2 комп'ютерні класи, Університет третього віку, Центр лідерства, Центр міжнародного співробітництва, коворкінг 
введення в експлуатацію – 2022 рік (після реконструкції)