START BOOTCAMP
ЕРАЗМУС+ ДНІ ДЛЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ
DSUM: OPEN TALENTS – Онлайн фестиваль

Головні події

START BOOTCAMP  Start BootCamp - це табір в якому ви отримаєте основні уявлення про втілення своєї інноваційної ідеї у бізнес. У цьому завантажувальному таборі ви отримаєте доступ до знань, ресурсів та інструментів Університету Твенте, які були використані для створення вже понад 2000 стартапів / спін-оффів.
ЕРАЗМУС+ ДНІ ДЛЯ МОЛОДІ УКРАЇНИ Ви дізнаєтесь про поточні та нові можливості Програми Європейського Союзу Еразмус+ 2021-2027 рр., безкоштовні індивідуальні можливості навчання і практики в провідних європейських університетах, молодіжних обмінів та волонтерства, а також познайомитесь з українцями-учасниками та їх історіями успіхів.
DSUM: OPEN TALENTS – Онлайн фестиваль Ми зберемо на творчому онлайн майданчику студентів, співробітників та викладачів, хто свій вільний час присвячує творчості. Ми будемо разом творити, пізнавати нове, ділитися досвідом, заряджатися творчою енергією і створювати мистецтво разом з Вами.