Кафедра спеціально-правових дисциплін, Юридична клініка «Феміда» за підтримки Донецького відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» запрошує науковців і практиків, здобувачів наукових ступенів та вищої освіти, представників органів влади, місцевого самоврядування та бізнесу, інших зацікавлених осіб взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення національного законодавства» яка відбудеться 13 травня 2021 року.

Метою проведення конференції є визначення сучасного стану та напрацювання шляхів вдосконалення національного законодавства; поєднання зусиль закладів вищої освіти, наукових та дослідних установ, органів влади та місцевого самоврядування, приватно-правових інституцій в аспекті пошуку сумісних ефективних підходів до наближення національного законодавства України до стандартів ЄС та найкращих світових практик; сприяння популяризації науково-дослідної діяльності фахівців-правників та студентів.

За результатами роботи буде сформовано збірник матеріалів конференції в PDF-форматі, який розміщуватиметься на офіційному сайті Донецького державного університету управління.

Для участі у конференції необхідно:

До 10 травня 2021 року (включно) надіслати на електронну адресу оргкомітету тези доповіді українською чи англійською мовою та заявку учасника.

Форма участі: онлайн на платформі ZOOM.

Початок роботи: о 14:00.

Офіційні мови: українська, англійська.

Участь у конференції безкоштовна. Докладніше з вимогами можна ознайомитися за посиланням.