Шановні студенти!

На вулицях зараз дуже спекотно, але в нас теж є гарячі пропозиції для вас!

Запрошуємо приєднатися до Competitive College Club 2022

Competitive College Club – це когортна програма від EducationUSA, в рамках якої ми безкоштовно консультуємо вступників до закладів вищої освіти Сполучених Штатів протягом усього аплікаційного процесу. Це програма для мотивованих і талановитих українських школярів, студентів та фахівців-початківців, які мають намір розпочати навчання в університетах і коледжах США не раніше 2023 року.

Мета програми – допомогти самоорганізованим і незалежним українським школярам, студентам та фахівцям-початківцям  отримати значно більші шанси на вступ до американських коледжів та університетів.

Що ти отримаєш?
 Різноманітні сесії з написання есе, семінари з підготовки до стандартизованих тестів, сесії-репетиції співбесід, можливість спілкування з американськими студентами, волонтерство та програми розвитку лідерських якостей.  Щобільше, в тебе з’явиться коло однодумців зі спільною метою.

Хто може подаватись?
 Учні середньої школи (9–11 класи), студенти університету або молоді фахівці.

А які ще критерії?

• мати намір вступити на навчання в США за бакалаврською, магістерською і докторською програмами не раніше 2023 року;
  • бути академічно успішним студентом із співвідношенням відмінних/хороших оцінок не менше 50/50 за останні два навчальних роки;
  • написати коротке есе та пройти співбесіду.

Заповнюй аплікаційну форму вже зараз! Участь безкоштовна!

Кінцевий термін подачі – 10 серпня 2021 року.

Більше інформації за посиланням

Якщо у вас виникнуть питання, звертайтесь до Амбасадора EducationUSA та декана факультету економіки Танчик Олени.