Кафедра гуманітарних дисциплін Донецького державного університету управління запрошує молодих вчених, студентів, курсантів, магістрантів, аспірантів, учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у роботі ІІІ Всеукранської науково-практичної конференції «Історія України в регіональному та глобальному вимірах», яка відбудеться 25 лютого 2021 року.

Дедлайн подання тез: 1 лютого 2021 року.

Тематичні напрями роботи конференції:

• Історія України нового та новітнього часу: політичний, економічний, духовно-культурний аспекти.
  • Історія України ХХ – поч. ХХІ ст. крізь призму спогадів сучасників подій.
  • Видатні постаті в історії України.
  • Україна в контексті європейської та всесвітньої історії.
  • Українська діаспора: історія, персоналії, духовно-культурна спадщина.
  • Релігія і церква як чинник суспільно-політичних процесів в Україні.
  • Етнічні спільноти на українських теренах в історичній ретроспективі.
  • Історичний шлях та сучасні трансформації розвитку громадянського суспільства та політичної нації в Україні.
  • Міста та села Донеччини в контексті локальної історії та глобальній соціальній перспективі.
  • Пам’ятки історії та культури Донеччини: проблеми збереження та туристичний потенціал.
  • Ґендерна, жіноча історія: локальний, регіональний, національний, міжнародний рівень.
  • Історія мас-медіа: український вимір.
  • Історія соціальної педагогіки та соціальної роботи – світовий і український досвід.

Участь у конференції є безкоштовною. Програму конференції та збірник матеріалів конференції в електронному вигляді буде надіслано авторам та розміщено на офіційному сайті Донецького державного університету управління.

Детальніше з вимогами можна ознайомитися за посиланням.