Кафедра спеціально-правових дисциплін, Юридична клініка «Феміда» за підтримки Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» запрошує науковців і практиків, здобувачів наукових ступенів та вищої освіти, представників органів влади, місцевого самоврядування та бізнесу, інших зацікавлених осіб взяти участь у роботі Науково-практичного круглого столу «Захист прав людини в умовах європейської та євроатлантичної інтеграції: екологічні, економічні та соціальні аспекти», який відбудеться 9 грудня 2020 року.

Метою круглого столу є визначення актуальних проблем та пошук можливостей вдосконалення національного законодавства у сфері захисту прав людини на підставі конструктивного діалогу між науковцями і практиками.

За результатами роботи буде сформовано збірник матеріалів Науково-практичного круглого столу в PDF-форматі, який розміщуватиметься на офіційному сайті Донецького державного університету управління.

Для участі у круглому столі необхідно:

До 1 грудня 2020 року (включно) надіслати на електронну адресу оргкомітету k.spd.dsum@gmail.com тези доповіді українською чи англійською мовою та заявку учасника.
Форма участі: он-лайн на платформі ZOOM за посиланням.
Початок роботи: о 14:00.
Офіційні мови: українська, англійська.

Участь у конференції безкоштовна. Детальніше з вимогами можна ознайомитися за посиланням.