Шановні здобувачі освіти Університету управління, запрошуємо вас взяти  участь у програмі студентської академічної мобільності.

Оголошуємо конкурс на навчання протягом другого семестру 2021/22 навчального року в Економічному університеті м.Варна (Болгарія).

Згідно міжуніверситетської угоди за фінансування Програми Європейського Союзу ERASMUS+ студенти Університету Управління можуть пройти безкоштовне навчання в Економічному університеті м.Варна протягом одного семестру.

Що пропонується:

Безкоштовне навчання + отримання стипендії + покриття транспортних витрат. Приймаючий університет допомагає з розміщенням, але оплата за проживання здійснюється самостійно з коштів, що виплачуються у вигляді стипендії.

Посилання на сайт Економічного  університету м.Варна

До участі в конкурсі запрошуються студенти денної форми навчання 2-3 курсів, магістранти 1 року навчання всіх напрямків підготовки.

Результати начання, отримані в Економічному університеті м.Варна будуть визнані (перезараховані) Уніваерситетом управління.

Що треба зробити:

Подати до Центру міжнародного співробітництва на електронну пошту intdep@dsum.edu.ua наступні документи до 15.10.2021 р.:

1. Резюме (українською та англійською мовами), в якому необхідно вказати наступну інформацію:

• прізвище, ім'я, по-батькові студента;
  • факультет, курс, група;
  • спеціальність, спеціалізація;
  • досягнення в науковій роботі - участь у наукових конференціях, олімпіадах, круглих столах (дата проведення, назва наукового заходу, тема доповіді);
  • описати участь у громадському житті університету та міста;
  • вказати навички та досягнення;
  • контактний телефон, e-mail.

2.  Мотиваційне есе до 500 слів англійською мовою щодо навчання в Економічному університеті м.Варна («Чому мені важливо навчатися у закордонному університеті»).

3. Рекомендаційний лист від завідувача кафедрою або декана Вашого факультету.

При визначенні переможців будуть враховуватись:

• рівень володіння англійською мовою (який буде визначатися в письмовому вигляді та усно викладачами ДонДУУ);
  • рівень академічної успішності;
  • участь у наукових конференціях і громадському житті університету;
  • Ваша особиста мотивація.

Для участі в програмі необхідно мати закордонний паспорт.

Цікаво? Вже мрієш отримати європейський досвід? Тоді не марнуй час, готуй документи та використовуй можливості!

Більше інформації про академічну мобільність Ви знайдете за посиланням