11 березня о 14.00 в ауд. 206 Донецького державного університету управління відбудеться обговорення проєкту оновленої магістерської освітньої програми  «Врегулювання конфліктів та медіація» (спеціальність 054 «Соціологія») з зовнішніми стейкголдерами.

На зустрічі планується:

• Презентація досвіду відкриття та пілотної реалізації програми (гарант програми - к.і.н., доцент Наталя Никифоренко, член проєктної групи - к. держ.упр.,  доцент Ірина Сікорська);
  • Презентація змісту, особливостей, новацій програми (гарант програми - к.і.н., доцент Наталя Никифоренко).
  • Презентація результатів експертного опитування «Запит бізнесу і громади на освітні продукти закладів вищої освіти Маріуполя», проведеного соціологічною лабораторією ДонДУУ в межах проєкту EduSpace (член проєктної групи - к.і.н.,  доцент Микола Чаплик).
  • Обговорення освітньої програми, її освітніх компонентів, отримання рекомендацій работодавців

Запрошуємо до обговорення освітньої програми  представників Маріупольської міської ради, Маріупольського міського та районних центрів соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, представників неурядових організацій, соціологів, медіаторів та всіх зацікавлених в розвитку професійної соціології та практик попередження та врегулювання конфліктів в південно-східному регіоні України.

Охочі можуть приєднатись до заходу онлайн, в режимі зум-конференції https://zoom.us/j/95734911963?pwd=Qk94b0sxaEh3WUdqWUxOR3V3VGtoUT09

Ідентифікатор: 957 3491 1963

Код доступу: 123456

Проєкт освітньої програми розміщено в репозиторії ДонДУУ за посиланням

З організаційних питань, з приводу висловлення пропозицій щодо змісту програми, можна звертатись до гаранта програми  Наталі Никифоренко.

n.nykyforenko@inbox.dsum.edu.ua,
+380 95 5840116