Консультативний центр мережі EducationUSA у Києві входить до мережі з понад 435 інформаційно-консультативних центрів для іноземних студентів у більше ніж 180 країнах, та надає точну, повну, об’єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади та процес вступу до коледжів та університетів у США.

Під час зустрічі Ви дізнаєтесь про різні можливості академічної мобільності, міжнародних досліджень та стажувань, програми обміну за фінансування Державним Департаментом США, корисні ресурси та платформи для отримання інформації щодо вищої освіти в США та коротко про навчання в американських навчальних закладах.

Запрошуємо всіх зацікавлених 25 листопада о 17.00 дізнатись більше про освітні можливості у США.

Переходьте за посиланням та приєднуйтесь до спільноти молодих та осмислених лідерів, які готові за допомогою міжнародного досвіду змінювати Україну на краще: https://us02web.zoom.us/j/83396511764?pwd=K0RlS1JkeWJ0bDYwbURQSmRwMDlSQT09

Meeting ID: 833 9651 1764
Passcode: 989502