Коли починати будувати своє майбутнє?  
Сьогодні!

Згадай, як неочікувано до нашого життя прийшли біткоіни, telegram, ZOOM та купа інших речей, які зараз нам здаються банальними та повсякденними. Час спливає так швидко, що встигнути за ним можна лише в одному випадку - почати так само швидко змінюватись, постійно навчатись та вдосконалювати свої вміння! 

 

Хммм.. А з чого ж почати?

Наприклад, саме зараз забронювати місце в програмі "Будуй своє майбутнє", мета якої - допомогти молоді почати свій кар'єрний шлях впевнено та з чітким баченням майбутнього.

Програма вже стартувала. Ми вже провели першу зустріч із представниками вищих і середніх спеціальних навчальних закладів і тренінг "Комунікація та робота в команді" для хлопців та дівчат із Мелітополя та інші заходи, але це лише мала частина тих активностей, які в нас заплановані.

 

На всіх учасників чекають:

  • Онлайн-тренінги з питань пошуку роботи та профорієнтації, формування гнучких навичок, самопрезентації, трендів майбутнього та інструментів протистояння ейджизму та сексизму.
  • Консультації з психологом щодо вибору свого кар’єрного шляху.
  • Допомога кар’єрного консультанта щодо покращення своїх навичок з пошуку роботи, складання резюме.
  • Зустрічі з представниками місцевих фірм та підприємств.

Підключайтесь, щоб провести літо з користю, бо сьогодні - найкращий день, щоб почати будувати своє майбутнє!

Подробиці та реєстрація - за посиланням
 

Проєкт «Розширення можливостей працевлаштування молоді та жінок в Азовському регіоні» реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України»
Проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України"
Агенція розвитку Мелітополя, NGO New Hope