Кафедра менеджменту невиробничої сфери Донецького державного університету управління запрошує науковців, студентів, аспірантів та молодих вчених прийняти участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Роль менеджменту освіти у вирішенні задач соціально-економічного розвитку регіонів».

Результатом конференції має стати обговорення та пошук рішень актуальних проблем сучасної освіти у соціально-економічному розвитку регіонів України та світу.

Секції конференції:

1. Українське суспільство в підвищенні ефективності освіти країни.

2. Формування освітньої ланки на основі практики Європейського Союзу.

3. Актуальні проблеми менеджменту освіти в Україні.

4. Роль освіти як фактора економічного зростання в умовах перехідної економіки.

5. Публічне управління та адміністрування.

Для участі у конференції необхідно:

До 18 листопада 2020 року (включно) надіслати на електронну адресу оргкомітету: соnf.mvns2020@gmail.com - тези доповіді українською чи англійською мовою; - заповнити заявку учасника на участь.

Участь у конференції безкоштовна. Детальніше з вимогами можна ознайомитися за посиланням.