Шановні студенти та викладачі !

Університет управління розпочинає співробітництво з новим парнером, знаймтесь, Університет Твенте (Нідерладни)

Університет пропонує чудову можливість - взяти участь у START BOOTCAMP

Start BootCamp - це табір в якому ви отримаєте основні уявлення про втілення своєї інноваційної ідеї у бізнес. У цьому завантажувальному таборі ви отримаєте доступ до знань, ресурсів та інструментів Університету Твенте, які були використані для створення вже понад 2000 стартапів / спін-оффів.

Ви можете дізнатись, чи надихаєтесь Ви стати підприємцем чи створити інноваційну компанію. Лише за 4 години ви дізнаєтесь все від експертів щодо таких важливих елементів, як бізнес-моделювання, право, фінанси та пітчінг.

У вас вже є фантастична бізнес-ідея і ви готові продовжувати це? Або ви вже брали участь у Bootcamp і готові до наступного кроку?
Тоді програма СТАРТ може бути хорошим варіантом для вас.

Участь для студентів Університету управління безкоштовна, єдина вимога - володіння англійською мовою

Дати наступних таборів:
14 квітня
19 травня
16 червня

реєстрація обов' язкова за посиланням

з організаційних питань Ви можете звертатись до коорднатора співпраці з Університетом Твенте в ДонДУУ
Олени Ігорівни Танчик